Biznes

Pięć łatwych sztuczek z mapami

Nie ma wątpliwości, że sztuczki karciane to ponadczasowa klasyka, ponieważ pełne wdzięku i zręczne sztuczki karciane są cenionym marzeniem wszystkich chłopców i dziewcząt. Za pomocą sztuczek możesz przyciągnąć uwagę publiczności i być znanym jako rzemieślnik. Dlatego od samego dzieciństwa miłośnicy magicznych sztuczek próbują nauczyć się tego rzemiosła. Co ciekawe, wielu wyraża to pragnienie, gdy są już dorośli. Najważniejsze, że nigdy nie jest za późno, aby nauczyć się sztuczek karcianych.

Przede wszystkim istnieje ogromna liczba różnych i błyskotliwych sztuczek karcianych, które mogą oczarować i całkowicie przyciągnąć uwagę ludzi wokół ciebie. Niemniej jednak początkującym „magikom” lepiej jest najpierw opanować elementarne, ale nie wszystkie te same skuteczne sztuczki z kartami.

Przed przystąpieniem do nauki techniki wybranej sztuczki karcianej zaleca się opanowanie podstaw ozdobników, przycinania, łamania, przewracania i fałszywego tasowania. To są podstawowe umiejętności, aby z powodzeniem grać absolutnie każdą sztuczkę. Mówiąc najprościej, musisz sprawić, by karty „były posłuszne” magowi, tak aby wszystkie techniki były wykonywane automatycznie, a sam mag nie myślał o ich zastosowaniu. Jeśli lubisz karty i hazard, powinieneś odwiedzić slottica kasyno, gdzie znajdziesz bezpieczne i ciekawe gry.

Przyjrzyjmy się więc kilku prostym i zaskakującym sztuczkom, które mogą wywołać podekscytowanie i zdumienie publiczności.

№1 „Magiczny liść”


Aby poprawnie wykonać tę sztuczkę, potrzebujesz następujących elementów:

  • talia kart;
  • stół;
  • papier;
  • długopis kulkowy;
  • bezpośrednio do publiczności.


Istota tej sztuczki polega na tym, że mag tasuje paczkę w absolutnie dowolny sposób, który wydaje mu się najwygodniejszy. Następnie zapisuje nazwy obu zdjęć na kartce papieru, ale na tym etapie nie pokazuje jej publiczności. Następnie mag wsuwa kartkę mniej więcej pośrodku talii, przerzuca ją na kartkę pośrodku, odwraca ją i pokazuje publiczności. W związku z tym widzą, co jest napisane. Następnie wkłada arkusz z powrotem do talii, rozkłada go taśmą i otwiera po jednym obrazku z każdej strony arkusza pośrodku. Te karty okazują się wczesnymi ukrytymi obrazami.

Aby wykonać taką sztuczkę, podczas tasowania należy spojrzeć na górne i dolne karty w talii i należy je zapisać na arkuszu. Następnie zaleca się włożenie papieru na środek i rozpoczęcie przerzucania do niego talii. Kiedy dotrzesz do kartki papieru, musisz ją zabrać wraz z kartami i odwrócić. W ten sposób publiczność zobaczy, co zostało napisane na arkuszu, a mag musi położyć papier na wierzchu talii kart, ponieważ zna już najwyższą kartę. W następnym etapie skupienia będziesz musiał położyć drugą połowę talii na arkuszu. Więc zostanie wciśnięty pomiędzy dwie karty, których potrzebuje mag. Pozostaje tylko rozciągnąć wiązkę papieru na środku elegancką wstążką i obrócić obrazy obok.

№2 „Zgadnij, ile kart zostało przesłanych?”


Istota tej sztuczki polega na tym, że oszust kilkakrotnie usuwa kartę z talii 13 kart i przekazuje ją dowolnemu widzowi. Następnie odwraca się plecami do publiczności i prosi o przesunięcie dowolnej liczby kart pojedynczo, z jednej na wszystkie trzynaście. Najważniejsze jest to, że widz robi to od dołu talii do góry.

Następnie mag odwraca się twarzą do otaczających go osób, bierze talię, rozkłada ją zakrytym wachlarzem i szybkim ruchem ręki wyciąga kartę. Pokazuje go publicznie i wszyscy rozumieją, że jego wartość liczbowa pokrywa się z liczbą wyłożonych kart.

Aby wykonać tę sztuczkę, musisz poznać jej sekret. W takim przypadku musisz wybrać prawidłowe karty, czyli celowo wybrać 13 kart, aby na każdą liczbę całkowitą od 1 do 13 przypadała jedna karta o wymaganym współczynniku liczbowym. Karty należy układać w kolejności malejącej według współczynnika liczbowego, czyli trzeba zacząć od króla, a kończyć asem. Ten pakiet można wielokrotnie usuwać, po czym można go udostępnić publicznie. Co najważniejsze, musisz mieć czas, aby zobaczyć dolną kartę.

№3 „Cztery Asy”


Znaczenie tej sztuczki polega na tym, że jeden z pozostałych wymyśla liczbę od 10 do 20, a lewa polega na wyłanianiu czterech asów podczas liczenia kart.

Sekret tej sztuczki polega na policzeniu z paczki tylu kart, ile będzie po dodaniu liczby widzów. Na przykład, jeśli liczba wynosi 18, powinieneś otrzymać 9. Magik odkłada pozostałe karty z powrotem do talii. Konieczne jest usunięcie i otwarcie górnych kart z wcześniej odłożonych na bok, a pozostałe włożenie do paczki. Czynność tę należy wykonać 4 razy. W końcu wszystkie rozłożone karty w tajemniczy sposób zamieniają się w asy.

№4 „Dwie magiczne karty”


Ta sztuczka jest uważana za wystarczająco prostą, aby była idealna dla początkującego. Magik tasuje talię i pozwala publiczności zobaczyć dwie wierzchnie karty. Następnie widz usuwa karty oddzielnie w stosie. Następnie magik ponownie tasuje talię, bierze ją do ręki i szybko wrzuca talię do lewej ręki, aw prawej są tylko dwie karty, które zapamiętała publiczność!

Sztuczka skupienia polega na uważności publiczności, ponieważ w rzeczywistości magik nie ma w ręku kart, które zapamiętał widz, ale te same karty w przeciwnych kolorach.

Aby pokazać tę sztuczkę, konieczne jest przygotowanie 4 czarnych lub czerwonych kartek, czyli po dwie na każdą rangę. Na przykład dwie piątki i dwie ósemki to czerwone kolory. Najważniejsze, aby nie używać kart z obrazami. Musisz umieścić jedną piątkę na samym dole talii, a pozostałe karty – na górze talii, biorąc pod uwagę, że karty przypisane do widza nie były w tym samym kolorze. Po zapamiętaniu przez widza dwóch kart, zaleca się, aby poprosił go o odłożenie ich z powrotem do talii, a następnie dokonanie kilku oszukańczych wypłat, tak jakby karty zostały zgubione w pakiecie. W kolejnym etapie mag bierze talię kart prawą ręką i szybko rzuca nią w lewą rękę, pozostawiając 2 karty – górną i dolną w lewej ręce. Wreszcie. Ukryte karty pozostaną w twoich rękach. Nie wszyscy widzowie zrozumieją, że to inne karty, ponieważ bardzo łatwo jest się tu dostać w bałagan.

№5 „Konto natychmiastowe”


Istota najbardziej elementarnych sztuczek tkwi w matematyce, czyli w prawidłowym obliczaniu ich działań. Aby wykonać taką sztuczkę, musisz być dobry w arytmetyce mentalnej. Mag będzie musiał odgadnąć kartę, którą publiczność za nim wyjmie z opakowania.

Sekret skupienia tkwi w sumie liczb ze wszystkich kart. Jego współczynnik liczbowy wynosi trzysta dwanaście. Sumując wszystkie wartości z paczki kart, możesz otrzymać wymaganą ilość. A następnie zaleca się odjęcie go od całkowitej kwoty, otrzymasz ukrytą kartę.

Dzięki temu sztuczki te są w stanie nie tylko zaskoczyć publiczność, która będzie prosić o ich ciągłe pokazywanie, ale także pozwolić im w przyszłości rozwijać swoje umiejętności, uczyć skrupulatności i pracowitości. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że każda opisana powyżej sztuczka nie zadziała bez treningu i odpowiednich umiejętności, ponieważ tylko stała praktyka przyniesie pożądany efekt.

Komentarze

Scroll to top