Counter Strike

Piątek z polskim CS’em! Czy IHG podejmie VP?

 

Piątek to bez wątpienia szczególny dzień, wielu z Nas rozpoczyna weekend, a to oznacza, że mamy więcej wolnego czasu. Czas ten możemy sobie umilić oglądając mecze polskich drużyn na arenie międzynarodowej.

 

A dzisiejszego dnia będzie się działo! Zaczynamy o 13:30, a tam stracie Taza i spółki z SMASH Esports, w ramach czwartego sezonu LOOT.BET. Jest to ostatnia pozostała rodzima drużyna w tych rozgrywkach, aby triumfować potrzebują jeszcze dwóch wygranych, w tym ta dzisiejszą. Po dłuższej przerwie o pierwsze punkty w WePlay! Forge of Masters Sezon 2, powalczy: Virtus.pro i Illuminar Gaming. O 17:00 Mocek i spółka podejmą francuskie Heretics. Natomiast o 20:00 Niedźwiedzie zmierzą się z nowo powstałą drużyna – SMASH Esports.

 

Jednak najwięcej emocji może przynieść United Masters League Season 2. Dlatego, że w play-offach mamy dwie Polskie drużny: Virtus.pro i Illuminar Gaming. O 19:00 IHG zmierzy się z wygranym meczu Virtus.pro vs. Movistar Riders, który odbędzie się o 16:00.

Harmonogram dzisiejszych rozgrywek:

 

  • 13:30 Aristocracy vs. SMASH Esports
  • 16:00 Virtus.pro vs. Movistar Riders
  • 17:00 Illuminar Gaming vs. Heretics
  • 19:00 Illuminar Gaming vs. VP/Movistar
  • 20:00 Virtus.pro vs. SMASH Esports

Wszystkie mecze odbędą się w formacie Best Of 3.

 

Zdjęcie Facebook Virtus.pro

Osiemnastoletni mieszkaniec województwa Śląskiego, uczeń technikum informatycznego. Pasjonat esportowej sceny Counter Strike, fotografii oraz sportu. Kibic każdej polskiej drużny.

Komentarze

Scroll to top