Inne

PashaBiceps o FAME MMA: Miałem już trzy propozycje, przyjdzie kolejna to nie będę się zastanawiał!

 

Podczas dzisiejszej transmisji turnieju x-kom Dell 2vs2 Showdown PashaBiceps został spytany o ewentualną możliwość występu na FAME MMA, co na to Jarek? Z kim mógłby zawalczyć?

Pasha na FAME MMA

W czasie trwania transmisji na turnieju organizowanym przez GoodGame League wyświetlane są wpisy z twittera oznaczone specjalnym hashtagiem. Z okazji skorzystał Marcin Gortat, który zapytał się Pashy, czy zawalczy kiedyś w FAME MMA. Jarek, który był obecny na transmisji w roli komentatora odpowiedział na to pytanie:

Czy powalczę? Mam taką chrapkę, bo trenuję od dłuższego czasu już. Miałem już 3 razy propozycje, przyjdzie kolejna to nie będę się zastanawiał! – Fragment wypowiedzi Pashy

Jak wiadomo Jarosław Jarząbkowski już od dłuższego czasu trenuje MMA, a relacje z treningów wrzuca na swojego instagrama. Niestety, aktualnie wzmaga się z problemem z plecami, przez co nie może w tej chwili wystąpić na gali FAME MMA. Z kim zestawilibyście Pashę w oktagonie?

Pasha o otrzymanych propozycjach mówił już dwa lata temu, nie powiedział jednak z kim włodarze chcieli go zestawić. Zaznaczył jednak, że jego ewentualny występ przyciągnąłby ogromną ilość nowych odbiorców, nie tylko z Polski, ale również zza granicy. FAME MMA od tego czasu znacząco się rozwinęło, więc na pewno są w stanie pozyskać takiego zawodnika do swojej federacji.

Zdjęcie główne – Instagram @pashabiceps https://www.instagram.com/p/B39xzeUlb5r/

Komentarze

Scroll to top