Inne

PashaBiceps na IEM Katowice 2019?

 

Co roku fani esportu zadają sobie pytanie- kto wniesie puchar na scenę podczas inauguracyjnego meczu podczas IEM Katowice. Domysły snuto już od kilku miesięcy, ale dziś poznaliśmy odpowiedź.

A jest to nie kto inny jak Jarosław "Pasha" Jarząbkowski, czyli zawodnik legendarnej "Złotej piątki" oraz jeden ze zwycięzców ESL Major Series One Katowice 2014. Od początku spekulowano, że właśnie ktoś z tego składu wniesie puchar, ale brakowało oficjalnych komunikatów.

Pytaliście o to bardzo często i w końcu mamy oficjalną informację! To Jarosław pasha Jarząbkowski wniesie trofeum #IEM na scenę główną w Spodku już w ten czwartek przed pierwszym ćwierćfinałem! ????

~ESL Polska- Facebook

Pasha

Ceremonia wniesienia pucharu rozpocznie się tuż przed pierwszym meczem ćwierćfinałowym. Odbędzie się on w czwartek o godzinie 16:00, pomiędzy FaZe Clan oraz Natus Vincere. Oficjalne transmisje będą prowadzone przez platfmormę Twitch oraz SteamTV.

 

20-letni fan esportu i nowych technologii. Obecnie student informatyki na Politechnice Śląskiej. W wolnych chwilach grywa w shootery i gry strategiczne.

Komentarze

Scroll to top