Counter Strike

PGS – Czyli Pasha Gaming School

 

Jarosław PashaBiceps Jarząbkowski ostatnio zaprezentował projekt Pasha Gaming School który ma na celu trenowanie przyszłych gwiazd sceny Counter Strike Global Offensive.

Szkoła ma współdziałać z platformą FACEIT, będzie ona podzielona na następujące ligi:

LOBBY – gracze o dowolnym poziomie FACEIT, to ona ma umiarkować poziom graczy i podzielić ich na ligi (1-10 lvl FACEIT).

BRONZE – tutaj zmierzą się tak zwani gracze casualowi, ale nadal mają szansę na awans (2-5 lvl FACEIT).

SILVER – Tutaj zobaczymy ponad przeciętnych graczy, którzy wiedzą jak się gra ale nie są najlepsi (6-9 lvl FACEIT).

GOLD – Tutaj zobaczymy tylko osoby zasłużone na platformie FACEIT, a mianowicie Elite z maksymalnym poziomem umiejętności uchwyconym przez FACEIT (10 lvl FACEIT).

PRO – Do zobaczenia mamy najlepszych graczy którzy wysłużyli się w poprzednich ligach i są najlepszymi z najlepszych (Gracze godni bycia PRO).

Wyżej przedstawione poziomy ligi FACEIT Pasha Gaming School mają wyłonić najlepszych "uczniów" gotowych do rozgrywek na wyższym poziomie, taka inicjatywa z pewnością wzniesie polskiego cs'a na o niebo wyższy poziom. Dzięki temu najmłodsi i najzdolniejsi gracze będą w stanie stanąć naprzeciw znanym organizacjom i pokazać na co ich stać. Dodam że każda liga FACEIT ma swoje własne nagrody, a najciekawszą z nich jest 1500 złoty za wygranie ligi PRO. Pierwsza odsłona PGS potrwa do końca października, do nagród można dopisać esportowe stypendium w wysokości 1000 złoty ma 3 miesiące. Należy dodać że PGS nie jest szkołą państwową (co jest chyba oczywiste), sam wstęp ma kosztować 3,99$. Kto się pisze niech wpadnie na stronę FACEIT i wpłaci wpisowe, powodzenia w grze!

Siema, jestem Patryk "P4TRICK" Śpiewak. Siedzę w esporcie od kiedy tylko pamiętam, nawet samemu kiedyś dążyłem do profesjonalnej gry, lecz zostałem przy dziennikarstwie esportowym by nie zapomnieć o swojej pasji jaką jest esport. Obecnie jestem uczniem technikum na kierunku technik informatyk.

Komentarze

Scroll to top