Inne

OMEN by HP wesprze zawodników Polish Open – w puli 10tyś dolarów!

 

Rywalizacja online, największe tytuły e-sportowe i 10 tys. dolarów w puli nagród – już pod koniec marca br. startuje pierwsza edycja polskiego turnieju przygotowanego przez Fantasy Expo.

 

Warszawa, 25 marca 2019 roku – Polish Open to cykl turniejów, w których rywalizować mogą zarówno zespoły znad Wisły, jak i zagraniczne drużyny z Polakami na pokładzie. W pierwszej odsłonie zawodów uczestnicy zmierzą się w grze League of Legends. Inicjatorem wydarzenia jest NVIDIA, a partnerem – marka OMEN by HP.

 

– E-sport to branża, która rośnie w siłę. Świadczy o tym, nie tylko liczne zaangażowanie firm, ale też popularność profesjonalnych graczy, którzy zyskują status bohaterów dla milionów fanów gamingu na całym świecie – mówi Luiza Dzienkiewicz-Kobus, PS Marketing Manager, HP Inc Polska.

 

Turniej organizowany przez Fantasy Expo będzie w całości rozgrywany online. W każdej z odsłon cyklu gracze będą mogli zmierzyć się w innym, popularnym tytule. Taki format zawodów zapewni zarówno e-sportowcom, jak i kibicom możliwość śledzenia zmagań w swoją ulubioną grę. Na uczestników imprezy czekają także atrakcyjne nagrody –  pula w wysokości 10 tysięcy dolarów.

 

Jako partner turnieju Polish Open, HP w walce o wysokie nagrody, będzie kibicować zarówno doświadczonym, jak i początkującym drużynom. Otwarty format imprezy to świetna okazja do zdobywania umiejętności oraz prawdziwych, sportowych przeżyć, także dla debiutantów – podkreśla Luiza Dzienkiewicz-Kobus.

 

Polish Open w pełnej polskiej oprawie będzie można śledzić na kanale Twitch NVIDIA GeForce PL. O dobrą atmosferę oraz profesjonalny komentarz zadba Damian “Nervarien” Ziaja. Dodatkowo organizator nie wyklucza udziału w transmisji innych znanych twarzy polskiej sceny e-sportowej.

 

Pierwsze eliminacje do zawodów odbędą się w ostatni weekend marca (30-31.03). Oprócz zespołów wyłonionych na etapie kwalifikacji, w turnieju wystąpią zaproszone drużyny.

Więcej informacji na Facebooku OMEN by HP.

Link do strony turniejowej.

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top