Hearthstone

„Olbrzymia” aktualizacja w Hearthstone!

 

Tryb Hearthstone Battlegrounds cieszy się niesamowitą popularnością, jednak wymaga on dosyć częstych aktualizacji, aby nadal graczom radość.

Mimo że Ustawka istnieje zaledwie od 3 miesięcy, to już jest jednym z najpopularniejszych trybów na rynku. W grze wiele było silnych buildów: najpierw był to build pod Murloki, potem pod Mechy, a obecnie najsilniejsza jest kompozycja pod Demony. Wielu graczy i streamerów zaczęło zwracać się do Blizzarda z prośbą o znerfienie tego buildu. Twórcy wyszli naprzeciw oczekiwaniom i dzisiaj wypuszczą „ogromny” patch balansujący, w którym zmienią następujące rzeczy:

  • Lewitujący Obserwator (Floating Watcher – za każdym razem gdy twój bohater otrzyma obrażenia w twojej turze otrzymuje +2/+2) zostanie przeniesiony z Karczmy poziomu 3 do Karczmy poziomu 4,
  • Naprawiono błąd, który sprawiał że użycie portretu Galakrond Złowieszczy pomijało efekty podniesienia kosztu takich kart, jak np. Ohydziarz.

Osłabienie Obserwatora i naprawienie błędu związanego z portretem Łotra na pewno usprawni rozgrywkę, ale to dosyć małe zmiany. Wiele wskazuje na to, że niedługo twórcy zaimplementują do gry większy patch, w którym dodadzą m.in. nowe synergie i kolejnych bohaterów. Pozostaje tylko czekać na oficjalne informacje od Blizzarda.

Link do wiadomości Blizzarda: https://t.co/SQEXR4UNk5?amp=1

19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.

Komentarze

Scroll to top