Biznes

Odbierz 138zł na rezerwację pokoju podczas podróży wraz z AirBnb!

 

AirBnb to portal internetowy zajmujący się udostępnianiem ofert wynajmu pokojów, mieszkań, wycieczek i atrakcji turystycznych od osób prywatnych i firm. W łatwy sposób i tanim kosztem możemy wynająć pokój lub mieszkanie w obcym mieście/państwie na wakacje. AirBnb oferuje również bonus na pierwszy wynajem! Przy rejestracji ze specjalnego linku otrzymasz 100zł zniżki na pierwszy wynajem pokoju/mieszkania o wartości co najmniej 300zl i 38zł zniżki na pierwszą atrakcję o wartości co najmniej 198zł. Łącznie 138zł zniżki na pierwszy pobyt!

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na AirBnb i odebrać zniżkę 138zł na pierwszy wynajem!

Jak otrzymać zniżkę na AirBnb?

Wystarczy zarejestrować się z tego linku i założyć konto. Twój bonus zostanie przypisany do twojego konta i będzie dostępny przez cały rok. Zniżka pojawi się automatycznie przy zapłacie za pokój, mieszkanie lub hotel jeśli jego wartość wyniesie minimum 300zł.

Airbnb bonus

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na AirBnb i odebrać zniżkę 138zł na pierwszy wynajem!

To doskonała okazja, aby przyoszczędzić trochę na wakacjach lub pobycie w obcym mieście. Airbnb oferuje wszystkie rodzaje miejsc na całym świecie – od domów po pokoje w hotelach butikowych. Możesz wynająć pokój w mieszkaniu lub zarezerwować cały dom tylko dla siebie.

Komentarze

Scroll to top