Inne

Nowości w Ultralidze – nowa edycja przyniesie wiele emocji!

 

Współpraca Polsatu i Riot Games trwa w najlepsze. Sama Ultraliga przyciąga wielu fanów najpopularniejszej gry typu MOBA na świecie. Tym razem obydwie firmy postanowiły dokonać kroku naprzód i zamierzają ruszyć z nowym projektem!

https://na.leagueoflegends.com/pl-pl/news/game-updates/teamfight-tactics-fates/

Ultraliga TFT to nowy projekt Polsatu oraz Riot Games, który ruszy już 15 lutego! Tym razem to najlepsi gracze auto-battlera od Riotu będą mieli okazje zmierzyć się ze sobą w profesjonalnej lidze!

Do tej pory Ultraliga skierowana była tylko do fanów LoL-a, ale nie mogliśmy przejść obojętnie obok rozwoju innych tytułów ze stajni Riot Games. Zaangażowanie społeczności oraz cenne wsparcie Riotu zaowocowało nowym projektem. Chcemy, żeby Ultraliga w Teamfight Tactics stała się kolejną flagową produkcją stacji Polsat Games, która na stałe wpisze się w harmonogram najważniejszych polskich rozgrywek esportowych. – mówi Marcin Kilar, Dyrektor operacyjny w firmie Frenzy (źródło).

Jak dostać się do Ultraligi TFT?

W całym turnieju weźmie udział 16 graczy z serwerów EUW i EUNE, którzy zostaną wyłonieni w następujący sposób:

  • Zaproszenia otrzyma 8 najlepszych graczy, według rankingu w grze
  • Pozostali uczestnicy zostaną wyłonieni z otwartych kwalifikacji, w których weźmie udział 128 zawodników. Organizatorzy poinformowali również, że tylko osoby, które na serwerze EUW zdołały wbić rangę Diament 1 bądź na serwerze EUNE rangę Mastera, będą mogły wziąć udział w tych kwalifikacjach.

Kwalifikacje będą składały się z czterech otwartych turniejów kwalifikacyjnych oraz dwóch turniejów dla „dla najlepszych spośród tych, którzy nie doszli do finału drabinki turniejowej. Ostateczna ósemka zawodników, którzy trafią do Ultraligi TFT składać się będzie z 4 graczy, którzy wygrają drabinkę turniejową, oraz z 4, którzy wygrają turnieje kwalifikacyjne dla tzw. „lucky loosers”.”

Ultraliga TFT będzie trwać od 15 lutego do 5 kwietnia, czyli (jak informują twócy) na przestrzeni patchy 11.3 – 11.7.

Źródło miniaturki: https://eune.leagueoflegends.com/pl-pl/news/esports/startuje-ultraliga-tft/

Oficjalny artykuł: https://eune.leagueoflegends.com/pl-pl/news/esports/startuje-ultraliga-tft/

19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.

Komentarze

Scroll to top