Inne

Nowa wojna o Azeroth rozpoczęta!

 

Napięcie między Przymierzem a Hordą osiągnęło poziom krytyczny, a świat Azeroth po raz kolejny stanął w obliczu otwartej wojny między frakcjami. Battle for Azeroth™ – siódmy dodatek do cieszącej się wielkim uznaniem gry MMORPG firmy Blizzard Entertainment World of Warcraft® – jest już dostępny!

 

Dzisiejsza premiera otwiera nowy rozdział w historii otwartych konfliktów zbrojnych między Przymierzem a Hordą. Gracze na całym świecie podejmują się ważnej misji, od sukcesu której będzie zależeć to, czy przyszłość Azeroth znajdzie się w rękach ich frakcji. Obrońcy Przymierza zostają wezwani do królestwa Kul Tiras, ojczyzny Jainy Proudmoore, aby uzyskać pomoc niezwyciężonej armady, natomiast wojownicy Hordy muszą szukać sprzymierzeńców w dalekim imperium Zandalaru, z którego wywodzi się starożytna gałąź rasy trolli. W ramach trwającej kampanii bohaterowie będą rywalizować o zasoby kluczowe dla działań wojennych w niezliczonych Wyspiarskich wyprawach oraz czerpać moc z energii azerytu stanowiącego ucieleśnienie sił witalnych planety, aby dzięki Sercu Azeroth zdobyć wielką potęgę. Bohaterów obu frakcji czeka również m.in. wielka bitwa na Froncie Wojennym pod Burzogrodem (Stromgarde) oraz misja pozyskania nowych sprzymierzonych ras, które zasilą ich frakcję.

 

Dodatek Battle for Azeroth to kontynuacja trwającej od niemal 25 lat historii uniwersum Warcraft, rywalizacji między frakcjami i dumy graczy z przynależności do Przymierza bądź Hordy. Tym razem gracze stają w obliczu ważnego pytania: co dla nich znaczy przynależność do wybranej frakcji? Jaka jest ich prawdziwa tożsamość?” – powiedział Mike Morhaime, prezes i współzałożyciel Blizzard Entertainment. – „Nowy dodatek pełen jest misji i opowieści, które zostały stworzone z myślą o tym centralnym konflikcie. Dzisiejsza premiera to dla graczy zaledwie pierwszy krok na drodze do znalezienia odpowiedzi na pytanie, które przed nimi postawiliśmy. Nie możemy się już doczekać, aż doświadczycie wszystkiego, co dla was przygotowaliśmy w Battle for Azeroth”.

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top