Counter Strike

Nowa strona na której możesz zdobyć skiny do CS:GO!

 

Jako że dawno nie przedstawialiśmy wam żadnej strony gdzie możecie pozyskać skiny CS:GO, to dziś mamy dla was propozycję nowej chińskiej strony 88skins.com

Aby przejść do strony kliknij tutaj

 

Pierwsze o czym należy wspomnieć to fakt, że sam testowałem tą stronę. Doładowałem konto otworzyłem pare skrzynek. Jeden ze skinów który wydropiłem będzie do wygrania na naszym facebooku 🙂


 

Aby wypłacić skiny, należy po otwarciu skrzynki sprzedać je stronie. Wtedy udajemy się do marketu i wybieramy skin który nas interesuje.
Przy wypłacie skinów należy pamiętać, że niektóre skiny są na tradebanie. Aby tego uniknąć wystarczy wybrać tutaj opcję No Cooldown.


 

Jeżeli chodzi o drop skinów jest on naprawdę wysoki. Na przykład, ze skrzynki która kosztuje ok. 25$, mamy aż 12% szans na wydropienie kosy! Masz szansę zdobyć rzadkiego skina do CSGO po cenach znacznie niższych od ceny rynkowej!

Aby zobaczyć jaką mamy szanse na dany przedmiot wystarczy, najechać na niego myszką bądź w prawym górnym rogu zaznaczyć opcję show win chance
blank


Strona posiada też badzo fajny bonus.
Polega on na tym że jeżeli otworzymy 9 razy daną skrzynkę, to 10 jest za free. Działa to tak jak butelki zwrotne w sklepach XD.
Jest to naprawdę bardzo fajna opcja, dla kogoś kto chciałby zainwestować trochę więcej w 88skins. Przy dłuższej kalkulacji ta darmowa skrzynka robi różnicę! Informacje o tym ile skrzynek otwarliście znajdziecie w prawym górnym rogu.

blank


Metody płatności którymi możecie doładować swoje konto są przeróżniste. 
Kontaktowałem się z administracją i niedługo zostanie dodana również płatność paypal. 
Doładować konto możecie różnymi sposobami. Możecie wpłacić własne skiny, bądź używając realnych pieniędzy skorzystać z jednej z wielu metod płatności. 
Jedynym warunkiem jest to że minimalna wartość jaką wpłacacie to 5$. Co do skinów to praktycznie nie ma ograniczenia.

blank

Nie zapomnijcie też o użyciu naszego kodu ESW przy logowaniu, bądź rejestracji. Jeżeli będziecie pięknie używać naszego kodu, będziemy robić więcej konkursów.
Przypominam że, aby przejść do strony kliknij
tutaj
Śledźcie nasz socialmedia, aby ich nie przegapić!

Komentarze

Scroll to top