Counter Strike

Nowa liga CS:GO z pulą nagród wynoszącą ponad 100 tysięcy złotych!

 

Zagraniczny serwis bukmacherski loot.bet oraz UCC ogłosiły współnie nową ligę CS:GO, w której wezmą udział drużyny z Europy i CIS – łącznie w 5 sezonach w puli jest 150 tysięcy dolarów!

 

Pierwszy sezon ligi loot bet CS LEAGUE rozpocznie się 4 lutego i potrwa cały miesiąc, czyli do 4 marca. Pod koniec pierwszej fazy cztery najlepsze drużyny zostają zaproszone do fazy podwójnych eliminacji, które zostaną rozegrane w dniach 5 do 8 marca. 

 

Wśród zaproszonych uczestników jest Polska drużyna – x-kom team, dodatkowo zaproszenie otrzymały również takie drużyyn jak: AVANGAR, Red Reserve, Windigo, x6tence Galaxy, Winstrike, pro100, HAVU i NoChance. Ostatni slot zajmie ekipa która wygra zamknięte kwalifikacje. Drużyna, która wygra otwarte kwalifikacje dołączy do drużyn: Syman, Chaos, Nemiga i wraz z nimi powalczy o ostanie miejsce w lidze.  

 

 

Pula nagród na pierwszy sezon wynosi 30,000$, czyli około 113 tysięcy złotych, z czego zwycięzca otrzyma aż 18,000$. Drugie oraz trzecie miejsce otrzymają odpowiednio 7,500$ i 3,000$. Ostatnie miejsce za które będzie przyznana nagroda finansowa – czyli czwarta drużyna otrzyma 1,500$.

 

Trzymajmy kciuki za X-Kom Team, aby zajęli wysokie miejsce w lidze! 

 

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top