Biznes

Najnowszy ranking bukmacherów – 2021

 

W ostatnim czasie wiele się zmieniło na rynku bukmacherskim, dlatego nic dziwnego, że pojawia się coraz więcej rankingów bukmacherskich. My też nie zostajemy w tyle, dlatego też dzisiaj przedstawimy Ci aktualny ranking bukmacherów na 2021 rok!

Legalny bukmacher Fortuna

Fortuna uznawana jest za drugą co do wielkości firmę na polskim rynku gier. Nie da się ukryć, że ten bukmacher przyciąga coraz większe grono graczy, poszerzając swój asortyment rynków bukmacherskich – na przykład całkiem nowa oferta „Bet on Games” ma zachęcić graczy do obstawiania symulowanych gier karcianych.

Fortuna oferuje swoim graczom różne zakłady sportowe. W jego ofercie są sporty bardzo popularne, oraz te, które uznawane są za mało obstawiane (nawet i lekkoatletyka). Oczywiście Fortuna jest uznawana przez nas za czołową na rynku firmę bukmacherską – niektóre kursy są nawet wyższe niż te oferowane przez STS!

Jeśli chodzi o aplikacje, to Fortuna posiada własną, możesz ją pobrać zarówno na androidzie jak i systemie iOS. Aplikacja mobilna Fortuna ma tę dodatkową zaletę, że umożliwia szybkie umieszczanie kuponów bez użycia komputera. Co ciekawe, aplikacja może również połączyć się ze smartwatchem i śledzić wyniki kuponu bez konieczności obsługi telefonu. Aplikacja umożliwia również rejestrację konta (a nawet i wpisanie kodu ,,BETONLINE”, który da ci więcej korzyści z rejestracji!), przeglądanie statystyk i oczywiście obstawianie zakładów, ale to nie wszystko! Co ciekawe, możesz też skorzystać z opcji oglądania transmisji z meczów na żywo w trybie pełnoekranowym!

Legalny bukmacher STS

STS posiada bardzo obszerną listę zakładów – ponad 35 rodzajów zakładów sportowych, nie wspominając o przeróżnych ofertach ograniczonych czasowo. Fakt, że wielu graczy chwali STS z racji tego, że ten bukmacher zawsze zapewni bardzo interesujące kursy na większość wydarzeń specjalnych.

Każdego dnia możesz obstawiać ponad 200 wydarzeń u STS, w tym piłkę nożną, tenis, koszykówkę, hokej itp. Ponadto STS zapewnia również dużą liczbę bonusów na start. Dodatkowo, co ważne, umożliwia on wpisywanie kodów przy rejestracji (na przykład kod ,,BETONLINE”) które pozwalają ci na osiągnięcie większych korzyści z utworzenia swojego konta u tego bukmachera. W ofercie zakładów na żywo STS znajdują się nie tylko mecze z lig zagranicznych, ale także z wielu lig polskich.

STS zapewnia także funkcję oglądania gier sportowych w czasie rzeczywistym. Niestety, obstawianie w czasie rzeczywistym u STS ma jedną, za to poważną wadę – zwykłych zakładów nie można łączyć z zakładami przedmeczowymi. Ale z czasem na pewno się to zmieni, dlatego też spokojnie można umieścić tego bukmachera na naszej liście. 

Betfan

Betfan stara się zachęcić graczy do rejestracji za pomocą swoich bonusów bukmacherskich. Dlatego w pierwszej kolejności Betfan przygotował specjalny pakiet powitalny, który obejmuje podwojenie twojej wpłaty do 1000 zł. Niestety zasady dotyczące tych bonusów są bardzo wymagające, dlatego warto jest przeczytać regulamin.

 Z aplikacji Betfan można korzystać na telefonach komórkowych wyposażonych w system Android i iOS. Funkcje obejmują: śledzenie meczów, przeglądanie strumieni gier w czasie rzeczywistym, powiadomienia push. Niestety aplikacja ma też pewne wady, a mianowicie nawigacja po aplikacji nie jest zbyt intuicyjna.

Wracając do Betfan, jeśli chodzi o kursy to ten bukmacher nie jest najlepszym wyborem, ponieważ bukmacherzy tacy jak Fortuna i STS mają wyższe kursy niż Betfan. Oczywiście jest to wybaczalne, ponieważ Betfan jest dopiero początkującym graczem na rynku bukmacherskim. Jego propozycja z pewnością będzie ewoluowała z czasem, więc warto jest na to chwilę poczekać.

Z jakiego powodu rankingi bukmacherskie ulegają zmianom?

Ponieważ ostatnio dochodziło do coraz większej liczby ataków hakerskich na bukmacherów. W końcu te firmy muszą również zwracać uwagę na bezpieczeństwo i poufność danych, aby gracze mogli bezpiecznie wprowadzać swoje dane do swoich systemów. Dlatego każdy serwis, który umieszcza bukmachera w rankingu,  powinien rozważyć, czy polecany bukmacher inwestuje w odpowiednie zabezpieczenia swoich serwerów. Z tego powodu też nasz ranking bukmacherów uwzględnia tych, którzy dedykują sporą ilość środków i czasu na to, aby gracze mogli czuć się bezpiecznie.

Czy z racji zmian, możemy liczyć na lepszą ofertę bukmacherską?

Oczywiście, że tak, z racji tego, że w końcu bukmacherzy biją się o klienta na każdym kroku. Przykładem tego może być oferta ,,Bet on Games” od Fortuny, która jest tak naprawdę kopią Betgames STS. Każdy bukmacher chce mieć jak największą ilość klientów, bo oczywiście w ten sposób może zapewnić sobie przychód, a w tych ciężkich czasach jest to szczególnie ważne. Dlatego na pewno możemy liczyć na nowe bonusy, poszerzane oferty oraz wiele innych od topowych bukmacherów na Polskim rynku.

Komentarze

Scroll to top