Sprzęt

Najlżejsza mysz esportowa od Logitech – G PRO X Superlight!

 

Firma Logitech G, marka Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) i wiodący innowator technologii oraz sprzętu do gier, zaprezentowała dziś swoją najlżejszą, bezprzewodową mysz stworzoną z myślą o współzawodnictwie esportowym – Logitech G PRO X SUPERLIGHT. W połączeniu z technologią bezprzewodową LIGHTSPEED, czujnikiem HERO 25K i wyrafinowaną konstrukcją, PRO X SUPERLIGHT szybko stanie się nowym standardem dla światowej elity profesjonalistów w dziedzinie esportu.

„Dobra celność jest najważniejsza, zwłaszcza podczas gry w CS:GO”, powiedział Oleksandr Kostyliev, znany lepiej jako s1mple, profesjonalny gracz Counter-Strike: Global Offensive z zespołu Natus Vincere (NAVI). „Logitech G PRO X SUPERLIGHT pozwala mi grać na najwyższym poziomie, z zerowymi ograniczeniami, bez kompromisów i co najważniejsze, z maksymalną celnością!”.

PRO X SUPERLIGHT zasili szeregi serii PRO, która już teraz cieszy się uznaniem wśród wiodących światowych profesjonalistów w dziedzinie esportu. Mysz PRO X SUPERLIGHT została przetestowana w boju i odegrała kluczową rolę w wygraniu przez ASTRALIS finału 12 sezonu ESL PRO League, a korzystający z niej gracze G2 Esports wygrali Mistrzostwa Europy League of Legends 2020.

„Zawsze szukam idealnego sprzętu, który będzie uzupełniał moje umiejętności”, powiedziała Benita Novshadian, znana również jako bENITA, zawodowa zawodniczka Valorant dla CLG. „Najnowsza mysz PRO X Gaming jest lekka i dokładna, co pozwala mi skupić się tylko na grze i zadaniu, które mam przed sobą. Absolutnie nic mnie nie powstrzymuje!”

Aby sprostać wymaganiom graczy i zawodowców, nowa PRO X SUPERLIGHT została przeprojektowana tak, aby zaoferować niesamowitą lekkość. Waży mniej niż 63 gramy i jest prawie 25% lżejsza od standardowej myszy bezprzewodowej PRO Wireless.

Ponadto, PRO X SUPERLIGHT jest wyposażona w technologię LIGHTSPEED 2,4 GHz, która umożliwia niezawodne połączenie bezprzewodowe i zapewnia do 70 godzin pracy na baterii. Nowa mysz posiada duże teflonowe ślizgacze, które zapewniają niezrównaną precyzję, szybkość i zwrotność.

Sercem PRO X SUPERLIGHT jest czujnik HERO 25K firmy Logitech G, który działa w rozdzielczości 25,600 DPI. Jest to pierwszy na rynku czujnik myszy, który może dokładnie śledzić ruch na poziomie submikronów – około 1/50 grubości ludzkiego włosa – bez uszczerbku na dokładności oraz bez użycia wygładzania.

Czujnik HERO 25K wykorzystuje inteligentny system zarządzania energią do ciągłego dostosowywania liczby klatek na sekundę w oparciu o ruch myszy, aby zminimalizować zużycie energii. Nawet przy wysokim DPI, HERO jest 10x bardziej wydajny niż poprzednie czujniki Logitech G.

„Przy PRO X SUPERLIGHT przekroczyliśmy granice tego, co jest możliwe, gdy połączy się innowacyjne technologie, takie jak LIGHTSPEED i HERO 25K, z super lekką konstrukcją”, powiedział Chris Pate, kierownik portfolio firmy Logitech G PRO Series.  „Przetestowana i zatwierdzona przez profesjonalnych esportowców na całym świecie, PRO X SUPERLIGHT jest idealna dla graczy, którzy szukają najwyższej wydajności”.

Cena i dostępność

Logitech G PRO X SUPERLIGHT będzie dostępna od dzisiaj w przedsprzedaży na stronie Logitechg.com w przewidywanej cenie 599 PLN zarówno w wersji czarnej, jak i białej.

Komentarze

Scroll to top