Counter Strike

Najlepsza strona do kupowania skinów CS:GO

 

Czym są skiny w Counter Strike’u?

Skiny zostały wprowadzone do gry wraz z premierą CS:GO, czyli aktualnej wersji gry Counter Strike. Wprowadziły niesamowitą innowację do gry. Nigdy wcześniej w żadnej wersji cs’a gracze nie mieli styczności ze skórkami do broni. Skiny wypadają ze skrzynek, które można otwierać za pomocą kluczy, które możemy kupić bezpośrednio w grze od producenta. Wzrastająca popularność i duże zainteresowanie osób wcześniej nie związanych z „strzelanką” sprawiły, że nowa produkcją Valve osiągała kolejne rekordy ilości graczy, a co za tym idzie popyt na skiny stale wzrastał.

Skiny do dziś są bardzo chętnie nabywane przez graczy. Sytuacja na rynku rozwinęła się do takiego stopnia, że niektóre szczególne skórki stały się wręcz inwestycjami poprzez swoją unikalność. Ich wartość osiąga niebotyczne wartości.

Cena AWP | Dragon Lore w różnych sklepach ze skinami

Skąd zdobyć skiny?

Sposobów jest wiele jednak bardzo ciężko jest zdobyć ładne skiny bez wydatku pieniędzy.

Jedyny w pełni darmowy sposób to sprzedawanie tego co każdego tygodnia wypada nam za wbicie kolejnego poziomu. Wartości wypadających nam przedmiotów bardzo rzadko są warte więcej niż kilka groszy, ale przy dużym szczęściu może nam wypaść coś droższego, co możemy wymienić bądź sprzedać na rynku steam i zakupić coś co nas interesuje.

Wyżej opisany sposób jest jednak bardzo mozolny, dużo łatwiejszym ale wymagającym wkładu finansowego jest zakup skinów bezpośrednio na Steam’ie. Jest to jednak średnio opłacalne poprzez wysokie prowizje i niekorzystne ceny.

Najlepszy sposób na zakup skinów

  • Najlepszym według nas sposobem będzie skorzystanie ze sklepów online założonych przez osoby niezwiązane z Valve/Steam tylko przez osoby prywatne. W internecie możemy znaleźć wiele stron o takiej charakterystyce. Która z nich jest najkorzystniejsza?
  • Po przejrzeniu dużej ilości witryn sprzedających skiny, zdecydowałem się polecić stronę csgopaka.com.
    Wybierając stronę zwróciłem uwagę na parę czynników.
  • Pierwsze na co zwróciłem uwagę to długość działania. Strona działa od 2016 roku, z mała przerwą – niedawno wróciła na rynek, przed przerwą cieszyła się dużą popularnością.
  • Strona jest na prawdę przejrzysta i łatwa w obsłudze. Ma bardzo intuicyjny interfejs, nie jest skomplikowana w obsłudze. Transakcję przebiegają bardzo szybko i bezproblemowo.
  • Strona jest polskiego właściciela. Oznacza to że w przypadku jakichkolwiek problemów bez problemu można połączyć się z supportem za pośrednictwem chatu na stronie. Pomoc działa 24/7 i sprawnie odpowiada.
  • Na stronie regularnie dostarczane są nowe skiny do kupna dla użytkowników
blank
  • Wszystkie popularne metody płatności, w tym PSC, G2apay, przelew BLIK, sms
  • Na csgopaka możemy kupić również coinsy do popularnych ruletek.

Komentarze

Scroll to top