Recenzje

Myszka dla graczy za niecałe 130zł czyli recenzja MAD DOG GM700!

 

Segment myszek w cenie 100, 150 złotych jest bardzo zagęszczony, przez co producenci prześcigają się w nowych modelach, tak, aby klient wybrał właśnie ich myszkę! W tym artykule przedstawię wam moje wrażenia apropo myszki MAD DOG GM700, którą do testów dostarczył nam producent.

 

Zacznijmy od pierwszych wrażeń: Myszka znajduje się w raczej standardowym opakowaniu, z przodu widzimy duży render myszki, jej model oraz logo producenta. Po bokach standardowo jakieś krótkie informacje opisujące jej zastosowanie. A z tyłu? Magia – dokładny opis specyfikacji – producent podał nawet maksymalną szybkość sensora wynoszącą 2.54 M/S!

 

 

Pierwsze wrażenia po wyjęciu myszy z pudełka? Naprawdę dobre! Nie wiem co zastosował MAD DOG w produkcji tej myszki, ale jest ona naprawdę bardzo miła w dotyku! Dodatkowo nasz gryzoń różni się od innych myszek w tym segmencie cenowym – jest wyprofilowana dla prawej ręki i raczej ciężko by się jej używało leworęcznym graczom. 

 

Z informacji czysto technicznych producent zastosował tutaj sensor optyczny PMW3325, oraz przełączniki OMRON, dzięki którym żywotność przycisków jest wyznaczona aż do 10 milionów kliknięć! Na myszce znajduje się łącznie 7 przycisków, w tym przycisk do regulacji DPI, które możemy ustawić nawet do 10000! Kabel USB jest dwumetrowy z oplotem, a całość kończy pozłacany wtyk USB, który posiada dodatkowo zaślepkę. W zestawie oprócz samej myszki znajdziemy również krótką instrukcję obsługi oraz płytę CD z oprogramowaniem. 

 

Sterowniki do myszki możemy pobrać również ze strony producenta (Kliknij tutaj!). Program umożliwia nam zaprogramowanie każdego z przycisków do dowolnej funkcji, zmianę kolorów podświetlenia, ustawianie DPI, czułośći i innych parametrów myszki. Dodatkowo mamy możliwość utworzenia profili Makro.

 

 

Jak myszka MAD DOG GM700 sprawuje się w grach? W celu dokładniejszego przetstowania tego modelu postanowiłem odpalić popularnego FPS'a – Counter-Strike: Global Offensive. 

 

Podsumowując – mysz MAD DOG GM700 jest niezłą propozycją, godną polecenia dla osób praworęcznych, która dzięki zastosowaniu sensora optycznego genialnie sprawuje się w grach. Model ten jest dostępny zarówno w sprzedaży internetowej w sklepach Media Expert, Electro oraz Avans, jak i w sprzedaży stacjonarnej w cenie 129.99zł.

 

 

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top