Gry

Movie Games zapowiada „ER Pandemic Simulator”

 

Przekonaj się jak wygląda praca w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, gdy pandemia atakuje cały świat. Wciel się w lekarza: pomagając pacjentom, diagnozuj ich dolegliwości, lecz, ratuj im życie. Sam przy tym spróbuj zachować swoje.

Ludzie w kryzysowych sytuacjach często zadają sobie pytanie, jak wygląda linia frontu. Dziś można nią określić służbę zdrowia. Przy pomocy naszej gry spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie, wiernie odzwierciedlając ciężką pracę lekarzy i całego personelu medycznego. Jeżeli klasyczny Theme Hospital pokazywał służbę zdrowia w krzywym zwierciadle, w rzucie izometrycznym, to ER Pandemic Simulator będzie to robił jak najbardziej poważnie, w pierwszoosobowej perspektywie – mówi Mateusz Wcześniak, CEO Movie Games.

Część zysków ze sprzedaży ER Pandemic Simulator będzie przekazywana na walkę ze skutkami COVID-19, a w przyszłości także innymi epidemiami. Walka z niszczycielskimi wirusami wymaga nadzwyczajnego zaangażowania i solidarności.

Jako wydawca gier wideo, który pośrednio korzysta na lock-downie, wzroście całego sektora gamingu podczas powszechnej na świecie kwarantanny, który jest także beneficjentem kolejnych rekordów równocześnie zalogowanych na Steamie graczy, czujemy się zobowiązani do przyłączenia się do tej walki. Symbolicznie, poprzez pokazanie poświęcenia medyków, a także finansowo, pomagając tym, którzy najbardziej tego potrzebują – dodaje Wcześniak.

Dziesięć procent zysków ze sprzedaży ER Pandemic Simulator będzie rozdzielane po równo pomiędzy „COVID-19 Solidarity Response Fund” Światowej Organizacji Zdrowia i „Fundusz Interwencyjny” Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Liczymy, że nasze skromne wsparcie tych inicjatyw choć troszkę przyczyni się do jeszcze skuteczniejszej długofalowej pomocy ofiarom wirusa.

? Cechy charakterystyczne gry:

  • symulator pokazujący pracę oddziału ratunkowego w czasie epidemii
  • przywiązanie do medycznych detali, poważne i pełne szacunku podejście do tematu
  • encyklopedia zdrowia z opisem symptomów ponad 70 chorób, włącznie z metodami ich leczenia
  • laboratorium z możliwością identyfikacji ponad 30 szczepów bakterii i wirusów
  • 12 różnych urządzeń diagnostycznych do samodzielnej obsługi
  • 3-piętrowy szpital z ponad setką pomieszczeń
  • silny nacisk strategiczno-ekonomiczny – zamawianie leków i sprzętu
  • ciekawa mechanika prowadzenia wywiadu lekarskiego

? Przydatne linki:

Komentarze

Scroll to top