Gry

Mentos Cup odświeża esportową scenę!

 

Marka Mentos ponownie odświeży esportową scenę! Na przestrzeni najbliższych dwóch miesięcy zorganizowane zostaną specjalne zawody w Fortnite oraz Minecraft skierowane do amatorskich graczy. Na zwycięzców czeka żywa gotówka.

W 2021 roku marka Mentos Sour wywołała kwasy pomiędzy streamerami organizując rywalizację w hitowej produkcji Among Us pod nazwą Mentos Sour Challenge! Przyjacielskie potyczki słowne przypadły do gustu widzom, a marka postanowiła jeszcze mocniej zaangażować się w środowisko internetowej rywalizacji, czego efektem będzie seria turniejów w Minecraft oraz Fortnite.

Na przestrzeni lutego, marca oraz kwietnia zorganizowane zostaną zawody esportowe skierowane przede wszystkim do amatorskich graczy, którzy marzą o karierze profesjonalnego zawodnika. Tym razem w turnieju pod szyldem Mentos Sour uczestnicy rywalizacji w Minecraft będą mogli wzbogacić się o 4.000 zł, zaś koneserzy produkcji Epic Games w zawodach sygnowanych przez gumy do żucia Mentos Pure Fresh będą mogli zgarnąć aż 14.000 zł. Kwaśne faile, czy świeże tryumfy? Wszystko zależy od Was i Waszych umiejętności.
Na początek dla fanów przygotowano dwa turnieje w Fortnite. Zapisy do kwalifikacji pierwszego z nich już się rozpoczęły i można je znaleźć pod adresem: https://wls.gg/MentosPureFresh1. Zapisy potrwają do 21 lutego. Dzień później odbędzie się turniej kwalifikacyjny, a finał z transmisją na żywo zaplanowany został na czwartek, 24 lutego. Zapisy do drugich zawodów potrwają od 23 do 28 lutego, kwalifikacje odbędą się w kolejnym dniu, zaś 3 marca nastąpi finał rozgrywek w Fortnite. Fani Minecraft’a mogą liczyć aż na cztery turnieje, które odbędą się na przestrzeni całego miesiąca. Zapisy do pierwszych zmagań rozpoczną się 9 marca, zaś finał ostatnich rozgrywek zaplanowany został na 8 kwietnia. Szykują się zatem blisko dwa miesiące odświeżających i kwaśnych rozgrywek z marką Mentos.

Twarzą akcji w Fortnite’a został Jakub „Jacob” Wrotniak, czyli jeden z najpopularniejszych twórców Fortnite w Polsce – to na jego kanale będą transmitowane finałowe rozgrywki! Z kolei w zawody Minecraft zaangażowała się Natalia “nolif” Marczak – znana środowisku speedrunerka, która jak nikt inny będzie mogła docenić zagrania w świecie wirtualnych klocków.

Marka Mentos to ikona świeżości, która od 90 lat odświeża ludzi na całym świecie. Kultowe cukierki do żucia w rolce oraz gumy do żucia uwielbiane są przez zaawansowanych gamerów oraz amatorów casualowej rozrywki.

Komentarze

Scroll to top