Counter Strike

LYS ODCHODZI Z IZAKO BOARS

 

Lys z dniem dzisiejszym opuszcza zespół!

Zawodnik oficjalnie poinformował na swoim fp, że jego przygoda z Izako Boars dobiegła końca. 
Narazie nie wiadomo kto go zastąpi.
Sam Lys wypowiada się jednak pozytywnie na temat drużyny.

Witam, jako że nie ma co się z tym dłużej ukrywać- tak odszedłem z drużyny Izako Boars była to dosyć krótka przygoda, ale wyciągnąłem z niej wnioski. Organizacja zaskoczyła mnie niesamowicie pozytywnie, zostały nam zapewnione idealne warunki. Mam nadzieję, że organizacja będzie się jeszcze prężniej rozwijać, ponieważ ludzie wkładający wysiłek w jej budowanie dają z siebie 110%. (nie można było na nic narzekać). Jeżeli chodzi o skład drużyny, myślę że chłopaki są bardzo uzdolnienioraz mają ogromną wiedzę leczy ja siebie tam nie widziałem. Chce w tym poście wyrazić ogromną wdzięczność dla Izaka oraz Kamil"Kamil"Kamiński ponieważ to oni dali mi szanse zagrać w Dzikach. Mam nadzieje, że szybko uzupełnią skład i będą osiągnąć sukcesy zarówno na naszym oraz zagranicznym podwórku.

– pisze na swoim facebooku Lys


Warto dodać ciekawy fakt, że Repo, były zawodnik Dzików założył się z innym zawodnikiem Izako Boars, że do 18.11 nastąpią kolejne zmiany w zespole.
Dziś mamy 19.11, cóż ciekawy przypadek. 


Ponad to internet jest bezlitosny dla drużyny, nie ma się też co dziwić bo zmiany w tej organizacji są na porządku dziennym.

 

Komentarze

Scroll to top