Counter Strike

ŁOMŻA ZERO ESPORT TOUR- PRZEWODNIK PRAKTYCZNY

 

Polski esport rozwija się w niesamowicie szybkim tempie.. Nikogo nie dziwi więc ilość nowych firm i organizacji, chcących sięgnąć po kawałek tortu. Wszystkim oczywiście życzymy jak najlepiej, różnorodność w branży to najlepsze, co może nas wszystkich spotkać – jednemu projektowi jednak kibicujemy ze zwielokrotnionym zaangażowaniem. Łomża Zero Esport Tour  cykl wydarzeń esportowych, dedykowany amatorskim graczom CS:GO, chcącym  rozwijać się w kierunku profesjonalnej kariery esportowej. 

 

Ideą projektu  jest wyjście naprzeciw graczom  i drużynom  niezwiązanym  kontraktami i umowami z żadną profesjonalną drużyną ani organizacją esportową. Kontrakt, który jest nagrodą dla najlepszej piątki, oferuje wyjazdy i udział w krajowych turniejach, specjalnie przygotowane bootcampy szkoleniowe, regularne treningi oraz opiekę specjalistów sportowych – trenerów, fizjoterapeutów, analityków oraz psychologów. Wszystko, co pozwoli postawić pierwsze kroki w kierunku świata wielkiego esportu.

 

To co wyróżnia Łomża Zero Esport Tour na tle innych turniejów, to wiara w nowe pokolenie graczy. Młodzi ludzie, którzy nie mają szansy na pokazanie się na profesjonalnej scenie, to w rzeczywistości kręgosłup społeczności sportów elektronicznych. Zawodnicy otrzymają wyjątkową szansę na szybszy i skuteczniejszy rozwój. Cykl turniejowy jest przeznaczony dla osób, które ukończyły minimum 16 lat, jednak same wydarzenia będą pełne atrakcji dla wszystkich odwiedzających.. 

 

Rozgrywki w sezonie 2019 składają się z 3 Tur oraz (póki co) owianego tajemnicą Wielkiego Finału. Każda Tura składa się z Etapu online oraz offline. LANy odbywać się będą w trzech miastach,, na terenie najnowocześniejszych sal kinowych sieci Helios. Poniżej przedstawiamy rozgrywek Łomża Zero Esport Tour. 

 

PS. Pamiętajcie, że zapisy do I Tury właśnie trwają. Ilość miejsc ograniczona!

 

Harmonogram rozgrywek:

I TURA

Eliminacje Online 07.06.2019

Eliminacje Offline (Poznań) 24-26.06.2019 

II TURA

Eliminacje Online 13.07.2019

Eliminacje Offline (Gdańsk) 05-07.08.2019 

III TURA

Eliminacje Online 24.08.2019

Eliminacje Offline (Warszawa) 09-11.08.2019

Komentarze

Scroll to top