Counter Strike

LIQUID WYPRZEDZA ASTRALIS W RANKINGU HLTV! NEO TOP5!

 

A więc stało się, dnia 03.06.2019 roku skończyła się hegemonia duńskiego zespołu Astralis, który na pierwszym miejscu utrzymywał się przez ponad rok! Nowym liderem prestiżowego rankingu HLTV została amerykańska organizacja Team Liquid.

 

W ostatnich miesiącach Team Liquid prezentowało nam niemal bezbłędną grę w Counter Strike’a, co zaowocowało pierwszą lokatą w rankingu HLTV. Dodatkowo Astralis zaliczyło kilka potknięć na turniejach BLAST, które również miały wpływ na topnienie przewagi punktowej. Z tego miejsca możemy pogratulować Teamowi Liquid za zakończenie duńskiej hegemonii w CS:GO!

 

W TOP5 znalazło się miejsce kolejno dla: Teamu Liquid, Astralis, ENCE eSports, Teamu Vitality oraz FaZe Clanu, w którym Filip 'NEO' Kubski zaliczył bardzo udany debiut lanowy. Z pierwszej piątki wypadło Natus Vincere niegrające na miarę swoich umiejętności w ostatnich tygodniach. Warto też wspomnieć, iż AGO Esports awansowało o jedną lokatę, co czyni tę organizację dwudziestą szóstą drużyną na świecie. Gratulacje!

TOP 5 RANKINGU HLTV


 

fot. Dreamhack

Iluzjonista, uczeń, gracz, w wolnym czasie redaktor pasjonujący się sceną Counter Strike Global Offensive.

Komentarze

Scroll to top