Counter Strike

Koniec z cheaterami? – aktualizacja CS:GO 09.07

 

W nocy Valve dodało do CS:GO mała aktualizację, która opisana jest w następujący sposób

Dzisiaj dodajemy zmiany do CS:GO, które są częścią naszej nieustającej walki z oszustwami.

CS:GO znacznie ogranicza teraz rodzaje programów i plików, które mogą wchodzić w interakcję z grą. Domyślnie, gracze będą uruchamiać CS:GO w trybie Trusted, który będzie blokować pliki innych firm przed interakcją z grą. Jeśli chcesz grać z oprogramowaniem innych firm, które wchodzi w interakcję z CS:GO, dodaj opcję startową -untrustrust launch.
Pamietaj jednak, że w tym przypadku może to mieć negatywny wpływ na Twój Trust score.

Pełna lista zmian

[Tryb Zaufany]

  • Od teraz gra będzie uruchamiać się w Trybie Zaufanym.
  • Tryb Zaufany zablokuje każde oprogramowanie firm trzecich, które będzie próbowało wejść w interakcję z CS:GO.
  • Aby zezwolić oprogramowaniu stron trzecich na interakcję z CS:GO, można włączyć grę z opcją niezaufanego uruchomienia. Należy pamiętać, że w takim przypadku wynik zaufania zmieni się na negatywny.
  • Dla graczy mających trudności z uruchomieniem najnowszej wersji gry tymczasowo dostępna jest etykieta zgodności wstecznej „1.37.5.9”.
  • Jeśli jesteś niezależnym programistą, wszystkie biblioteki DLL, które wchodzą w interakcje z CS:GO, muszą być podpisane cyfrowo.
  • Jeśli gracz chce korzystać z oprogramowania firm trzecich, które nie jest podpisane cyfrowo, może rozpocząć grę z opcją „uruchomienie niezabezpieczone”. Warto dodać, że nie będzie możliwe dołączenie do serwerów VAC za pomocą tej opcji.

[RÓŻNE]

  • Naprawiono regresję w celu ponownego włączenia transmisji twitch.tv w zakładce ,,Oglądaj”

Czy wprowadzenie, tego trybu sprawi, że nasza rozgrywa będzie wolna od osób używających wspomagaczy? Tego dowiemy się pewnie z czasem. Moim zdaniem, gracze i tak znajdą obejścia, co jest tylko i wyłącznie kwestią paru dni, bądź tygodni.

Komentarze

Scroll to top