Eventy

Koncert Kolegi Ignacego i Gimpera podczas IEM Expo na stoisku Lenovo Legion Polska!

 

         Ostatnio pisałem o koncercie Tedego podczas IEM Expo. Koncert ten tak jak wspomniałem odbędzie się 3 marca o godzinie 15:00 na stoisku Lenovo Legion Polska. Na ich stoisku nie braknie atrakcji. Odbywa się tam mnóstwo quizów oraz zabaw. Odwiedzający mają szansę na zgarnięcie różnych nagród.

         Lenovo Legion przygotowało kolejną niespodziankę na swoje stanowisko. W ostatni dzień tuż po kolejnej rap bitwie będzie miał miejsce koncert dwóch znanych twórców. Dla fanów wystąpią Kolega Ignacy oraz Tomasz Działowy, znany nam bardziej pod nazwą Gimper! Występ rozpocznie się o 13:30. Dzięki Lenovo Legion macie szansę na zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia oraz przybicia piątki z Gimperem i Kolegą Ignacym. 

      
         Jak możemy zauważyć podczas IEM Expo znana marka Lenovo Legion stara się o przyciągnięcie do siebie jak największej ilości fanów. Koncert Tedego w targową sobotę i występ Kolegi Ignacego oraz Gimpera jest czymś niezwykłym. Sądzę, że powyższa marka musiała się bardzo postarać, aby tacy twórcy pojawili się właśnie na ich stanowisku. 
 

         Na te wszystkie atrakcje zaprasza Was Lenovo Legion i prowadzący to stanowisko. Prowadzącym jest pełny charyzmy Konferansjer Szymon Alaba. Tutaj zamieszczam Wam link do jego Facebooka, gdzie publikuje on informacje gdzie się pojawi, na jakich eventach itd. Jeśli tylko przyjdziecie tam to zobaczycie, iż jest on bardzo dobrym prowadzącym i dla Lenovo Legion jest to ogromny plus. 

Nie może Was tam zabraknąć! Do zobaczenia! 🙂 

Komentarze

Scroll to top