Counter Strike

Kolejny sukces Astralis?

 

Duńska organizacja Astralis przyzwyczaiła już każdego sympatyka CS:GO do osiągania niesamowitych sukcesów. Zawodnicy ze Skandynawii zdobyli już trzy złote medale na Majorach w popularną strzelankę. Tym samym zrównali się w tej statystyce z legendarnym Fnatic.

 

Pomimo wcześniej wspomnianych osiągnięć Astralis, największy sukces dopiero nadchodzi. Mowa bowiem o rekordowo długim utrzymaniu się na miejscu lidera w prestiżowym rankingu HLTV. Już 23.04.2019 po zaktualizowaniu rankingu Astralis będzie mogło cieszyć się mianem najlepszego zespołu w historii, gdyż utrzymają się oni na pierwszym miejscu przez okrągły rok! Wyczyn ten jest niesamowity, ponieważ żadnej innej drużynie nie udało się królować na międzynarodowej scenie CS:GO przez tak długi okres!

 

W Polsce natomiast, najlepszym zespołem było i jest Virtus.Pro. Niedźwiedzie zdobyły jedno złoto na katowickim Majorze w 2014 roku, gdzie zmierzyli się w emocjonującym pojedynku z NiP. Słynny skład VP do dziś nazywamy „złotą piątką”, lecz dla Astralis należy znaleźć inny przydomek… Najlepiej pasującym do młodego, ambitnego i przede wszystkim utytułowanego zespołu pasuje: „Platynowi chłopcy”.

Iluzjonista, uczeń, gracz, w wolnym czasie redaktor pasjonujący się sceną Counter Strike Global Offensive.

Komentarze

Scroll to top