Hearthstone

Kolejne nowości w Hearthstone już jutro!

 

Wiele osób narzekało, że Blizzard od dłuższego czasu nie robił nic z trybem Ustawka. Jednak już jutro w grze pojawi się kilka zmian, które uatrakcyjnią całą rozgrywkę!

Już jutro do gry zostanie wprowadzony patch, który doda kilka nowości do Hearthstone. Będą one dotyczyły Ustawki, talii oraz śledzenia postępów w zdobywaniu nagród sezonowych.

Pionki w Ustawce

Pierwszą zmianą będzie usunięcie z puli pionków Wilkora alfa (Bestia, Statystyki: 2/2, Poziom: 1, Efekt: Daj sąsiednim stronnikom +1 do ataku). Jego miejsce zajmie Wściekły zaurzyliszek (Bestia, Statystyki: 3/1, Poziom: 1, Efekt: Gdy zagrasz stronnika z Agonią, otrzymuje +1/+1). Myślę że ten stronnik będzie dużym wzmocnieniem dla buildu pod Bestie, ale również może okazać się dobrym dodatkiem dla wszelkich buildów na Mechach.

Nowi bohaterowie w Ustawce

Kolejną nowością będzie wprowadzenie 3 nowych bohaterów do tego trybu gry. Będą to:

  • Lady VashEwoluująca elektryczność (Pasywna moc specjalna): Gdy ulepszysz Karczmę Boba, zamień jego stronników stronnikami wyższego poziomu.
  • Maiev Pieśń CieniaSpętanie (Koszt: 1): Wprowadź stronnika z Karczmy Boba w stan Uśpienia. Otrzymasz go po dwóch turach z +1/+1.
  • Kael’thasKule zieleni (Pasywna moc specjalna): Co trzeci kupiony przez ciebie stronnik otrzymuje +2/+2.

Warto zaznaczyć, że oficjalna premiera tych postaci będzie miała miejsce 26 maja, ALE osoby które wykupiły Karnet karczmarza będą mogły używać ich już od jutra.

Ustalanie kolejności talii

W jutrzejszej aktualizacji zostanie wprowadzona możliwość zmieniania kolejności naszych talii. Nie jest to znacząca zmiana, ale na pewno ułatwi niektórym graczom odnajdywanie swoich ulubionych list. Jak to będzie działać? Podczas przeglądania kolekcji trzeba nacisnąć i przytrzymać ikonę talii. Wtedy uruchomi się tryb reorganizacji za pomocą którego będzie można zmieniać kolejność swoich list.

Nagrody na zakończenie sezonu

Od tej pory wszystkie zdobyte w bieżącym sezonie nagrody będą podświetlone na zielono w skrzyni z nagrodami. Do tej pory w skrzyni z nagrodami mogliśmy zobaczyć nagrody za daną rangę, bez wyróżnienia tych, które do tej pory zdobyliśmy.

Wszystkie zmiany zostaną dodane do gry jutro, to jest 12 maja. Link do oficjalnej informacji Blizzarda znajdziecie tutaj.

19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.

Komentarze

Scroll to top