CS:GO

Kolejne derby Polski czyli AGO Gaming vs. Virtus.pro w półfinale ESEA Premier Season 26!

Już dzisiaj o 21:00 obejrzymy bratobójczy pojedynek dwóch Polskich drużyn – Virtus.pro oraz AGO Gaming w półfinale rozgrywek ESEA Premier Season 26.

 

Przed nami kolejny pojedynek dwóch topowych Polskich drużyn, przypomnijmy że dwa ostatnie takie starcia wygrało AGO Gaming. Zwycięzca tego meczu otrzyma awans do finału, w którym do zgarnięcia będzie promocja do ESL Pro League Season 7. Drużyny z miejsca drugiego oraz trzeciego dostaną awans do ESL Pro League Season 6 – Europe: Relegation, gdzie dwie drużyny z czterech również otrzymają awans do kolejnego sezonu Pro League.

 

Podsumowując, jedna z Polskiej drużyny, która przegra dzisiejszy pojedynek nadal będzie miała duże szanse na dostanie się do siódmego sezonu pro ligi. Jedynie będzie miała dłuższą drogę poprzez konieczność rozegrania kolejnego turnieju, w którym można zgarnąć awans. 

 

Jak bukmacherzy typują dzisiejszy pojedynek?

U Polskiego legalnego bukmachera kursy na Virtus.pro są w granicach 1.52 co oznacza 66%, natomiast na AGO bukmacherzy typują kurs 2.20. U zagranicznych bukmacherów jest podobnie, nastomiast na csgofast kursy zmieniają się raczej będą się zmieniać aż do zaczęcia meczu.

 

 

Mecz będziecie mogli obejrzeć na Twitch.TV na kanale ESL Polska.

 

19 letni student Informatyki. Pasjonat esportu i wszelkich eventów. W wolnych chwilach tworzy swój kanał na YouTube oraz realizuje swoje pasje :)

Komentarze

Scroll to top