Counter Strike

Kolejne derby Polski czyli AGO Gaming vs. Virtus.pro w półfinale ESEA Premier Season 26!

 

Już dzisiaj o 21:00 obejrzymy bratobójczy pojedynek dwóch Polskich drużyn – Virtus.pro oraz AGO Gaming w półfinale rozgrywek ESEA Premier Season 26.

 

Przed nami kolejny pojedynek dwóch topowych Polskich drużyn, przypomnijmy że dwa ostatnie takie starcia wygrało AGO Gaming. Zwycięzca tego meczu otrzyma awans do finału, w którym do zgarnięcia będzie promocja do ESL Pro League Season 7. Drużyny z miejsca drugiego oraz trzeciego dostaną awans do ESL Pro League Season 6 – Europe: Relegation, gdzie dwie drużyny z czterech również otrzymają awans do kolejnego sezonu Pro League.

 

Podsumowując, jedna z Polskiej drużyny, która przegra dzisiejszy pojedynek nadal będzie miała duże szanse na dostanie się do siódmego sezonu pro ligi. Jedynie będzie miała dłuższą drogę poprzez konieczność rozegrania kolejnego turnieju, w którym można zgarnąć awans. 

 

Jak bukmacherzy typują dzisiejszy pojedynek?

U Polskiego legalnego bukmachera kursy na Virtus.pro są w granicach 1.52 co oznacza 66%, natomiast na AGO bukmacherzy typują kurs 2.20. U zagranicznych bukmacherów jest podobnie, nastomiast na csgofast kursy zmieniają się raczej będą się zmieniać aż do zaczęcia meczu.

 

 

Mecz będziecie mogli obejrzeć na Twitch.TV na kanale ESL Polska.

 

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top