Counter Strike

Kolejna szansa Virtus.pro na finały ECS

 

Już jutro startuje drugi tydzień rozgrywek ECS Season 7. Tak samo jak tydzień temu, będziemy mieli okazję dopingować polskich graczy z drużyny Virtus.pro (Skład: Michu, Snatchie, Snax, Byali, Toao). 

 

Poprzedni tydzień, mimo iż zakończył się na ćwierćfinale, można uznać za bardzo udany- Virtusi urwali mapę na Faze Clan, a niewiele brakło i moglibyśmy oglądać ich w półfinale z Ninjas in Pyjamas. Wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc miejmy nadzieję, że w tym tygodniu sprawy przybiorą nieco inny obrót i Polakom uda się dojść do półfinału, czy może nawet finału. Jest to o wiele bardziej prawdopodobne, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że tym razem drabinka ułożona jest na korzyść VP. 

 

Pierwszy mecz Virtusi rozegrają z North. Będzie to spotkanie w systemie BO3 o godzinie 17. Dostępny będzie stream zarówno anglojęzyczny ( www.twitch.tv/faceittv ) jak i w naszym ojczystym języku (www.twitcg.tv/izakooo).

 

Trzymajmy kciuki za Polaków, tym bardziej, że finał nie jest niemożliwy do osiągnięcia

 

Drabinka: www.hltv.org/events/4413/ecs-season-7-europe-week-2

 

Szesnastolatek z województwa śląskiego. Interesuję się e-sportem,siatkówką, muzyką, szczególnie klasyką. email kontaktowy: [email protected]

Komentarze

Scroll to top