Counter Strike

Już w ten weekend Meet Point na PGE Narodowym!

 

Pierwsze wydarzenie gamingowe na stadionie PGE Narodowym już w weekend!
               Już w ten weekend, 19-20 maja odbędzie się Meet Point
. A w ramach niego spotkania z youtuberami, wielki turniej charytatywny CS:GO, strefy free2play i wiele innych atrakcji. Po środku stadionowej płyty stanie wielka scena, a wokół niej atrakcyjne stoiska i atrakcje, jak między innymi strefa piłkarska, wspierana przez legalnego bukchamera TotalBet – sponsora wydarzenia Meet Point. Każdy uczestnik będzie mógł zagrać w popularne tytuły i oglądać zmagania najlepszych graczy, dzięki wsparciu partnerów technologicznych wydarzenia: firmie Optimus, Quersus i LG.

Poniżej dołączamy zdjęcie jak wejść na Meet Point!

 

Kilka najważniejszych informacji o wydarzeniu:

Turniej Charytatywny CS:GO
                Najlepsze polskie drużyny zmierzą się w turnieju CS:GO. Drużyny PACT, Codewise Unicorns, Adwokacik, Izako Boars, PRIDE, Team Kinguin, x-kom team i Pompa Team zagrają na Fundację DKMS, walczącą z nowotworami krwi. Mecze skomentuje Sawik, Vuzzey, Hax oraz Śledź, a sama formuła gry ma być przystępna i zrozumiała dla każdego uczestnika.
Spotkania z youtuberami
              Na przemian z meczami, na scenie będą odbywały spotkania z Youtuberami. Na liście znajduje się ponad 50 twórców, a wśród nich Gimper, Mamiko, Grupa Filmowa Darwin, Mandzio, Kolega Ignacy, Historia Bez Cenzury, Dealereq, Tritsus, MWK i wielu innych. Fani będą mieli okazję spotkać twórców w strefie Meet&Greet, gdzie youtuberzy zbiją z nimi piątkę, zrobią zdjęcie i dadzą autografy.
Transmisja na żywo!
              Wszystkie wydarzenia 19-20 maja na płycie PGE Narodowego będą transmitowane dzięki ekipie telewizyjnej grupy ZPR Media i ekipie How2Win. Każdy, kto nie będzie mógł pojawić się na Meet Poincie może śledzić wydarzenie tu oraz tutaj.
Bilety na wydarzenie dostępne tutaj oraz na miejscu!
Najnowsze informacje znajdziecie na FB wydarzenia, które jest dostępne w tym miejscu.

 

My jako redakcja również będziemy na miejscu także do zobaczenia! 

 

Komentarze

Scroll to top