Counter Strike

Już jutro rozpoczynają się finały ECS Sezonu 7 kogo zobaczymy i gdzie oglądać?

 

Finały ECS Sezonu 7 rozpoczynają się już jutro, 225 tysięcy dolarów powalczą m.in Astralis, NiP, Vitality czy North. Łącznie w puli finału jest 500,000$, a powalczą o nie cztery najlepsze drużyny z ligii ECS z Europy i Połnocnej Ameryki. 

 

Mecz otwarcia rozpoczną zwycięzcy poprzedniego sezonu, czyli Astralis, które zagra na Brazylijską drużynę FURIA. Dla Astralis, które nie gra ostatnio za dużo oficjalnych meczy będzie to szansa na powrót do pierwszego miejsca w rankingu hltv, gdyż kilka dni temu wyprzedził ich Team Liquid.

 

W kolejnych meczach zagra: NiP vs NRGcompLexity vs Vitality oraz MIBR vs North. Wszystkie pierwsze mecze odbędą się jako BO1, czyli będzie grana tylko jedna mapa. W każdym kolejnym meczu na finałach ECS Sezonu 7 będzie rozgrywany BO3. W czwartek poznamy już dwie drużyny, którym udało się wywalczyć awans do półfinałów, bowiem zostaną rozegrane wtedy dwa mecze wygranych.

 

 

W piątek 7 czwerca poznamy dwóch przegranych, którzy będą musieli pożegnać się z zawodami oraz dowiemy się kto ostatecznie awansuje z drugiego miejsca w grupie. W sobotę odbędą się dwa półfinały, a w niedzielę o 17 zostanie rozegrany wielki finał ECS Sezonu 7

 

Pula pieniężna rozstanie rozdysponowana następująco:

Zwycięzca rozgrywek otrzyma $225,000
Drugie miejsce – $100,000
3-4. $50,000
5-6. $25,000
7-8. $12,500

 

Mecze będzie można oglądać z Angielskim komentarzem na kanale twitch FACEIT TV.

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top