Inne

Jesteś „noobem”? Najprawdopodobniej to nie jest Twoja wina…

 

Zapewne nie raz miałeś sytuację, gdy grając już dłuższy czas w grę nadal osiągałeś słabsze wyniki od swoich znajomych, mimo że poświęcałeś tej grze więcej czasu i uwagi niż oni. Prawdopodobnie nie potrafisz się skoncentrować. Co może być przyczyną niskiej koncentracji? Jak się skoncentrować? Tego dowiesz się czytając poniższy artykuł.

 

 

Kobalamina kluczem do osiągnięcia koncentracji?

Kobalamina, inaczej zwana witaminą B12nie tylko wspomaga koncentrację, ale także pomaga przy uczeniu się oraz wspomaga procesy rozumowania. Oprócz tego utrzymuje dobry nastrój. Jednak czy to wszystko, aby odpowiednio się skupić? Nie, sama witamina B12 nie wystarczy, lecz w połączeniu z innymi substancjami faktycznie może być kluczem do osiągnięcia sukcesu.

 

Kofeina, ona nie tylko pobudza

Zapewne kofeinakojarzy Wam się głównie z kawą i pobudzeniem. Mylne stwierdzenie. Kofeina nie tylko pobudza, ale także powoduje lepsze skupienie, wydłuża czas koncentracji oraz eliminuje zmęczenie i senność. Należy jednak pamiętać, aby z nią nie przesadzać. Przedawkowanie jej może mieć bardzo negatywne skutki.

 

A jak odbudować swoje zapasy energetyczne?

Do odbudowania swoich zapasów energetycznychidealnie odegra swoją rolę witamina B6. Witamina ta, nie tylko odbuduje Waszą energię, ale także pomoże zwalczyć stres i wzmocni odporność organizmu. Pomaga także zwalczać ból i zesztywnienie nadgarstka i dłoni, a przecież jest to ważne dla graczy – prawda?

 

Gdzie można znaleźć powyższe substancje?

Witaminy B6 występuje w rozmaitych produktach żywnościowych. Najbogatszymi źródłami są między innymi: ryby, mięso, ziemniaki, a także niektóre owoce (np. banany). Witamina B12 jest produkowana głównie przez bakterie żyjące w układzie pokarmowym zwierząt. Dla przykładu, witamina B12 dla przykładu znajduje się w produktach mięsnych, rybnych oraz jajkach i mleku. Duże pokłady kofeiny możemy znaleźć na przykład w kawie, czy herbacie. Tylko komu by się chciało spożywać tyle produktów?

 

No właśnie… Komu?!

Na szczęście z pomocą przychodzą nam na przykład suplementy diety, lecz kto chciałby się faszerować tabletkami? No nie oszukujmy się – raczej nikt. Dodatkowo nie każdy lubi połykać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zatem jak w inny sposób łatwo otrzymać wszystkie efekty? Na przykład w napojach energetycznych.

 

Napój energetyczny? Feee! Obrzydliwy w smaku!

Nie zawsze jest to prawdą. Faktycznie, oryginalny smak energetyka nie każdemu może przypaść do gustu, lecz co byście powiedzieli na przykład na smak kaktusa czy mojito? Smaki te na pewno przypadną Wam do gustu, a jeśli nie to firma Komodo Energy Drinkoferuje cały wachlarz smaków! Możecie je sprawdzić klikając tutaj. A skoro już jesteśmy przy tej firmie, to zapraszamy Was do udziału w Facebook-owym konkursie, w którym możecie wygrać roczny zapas pysznego Komodo! Na pewno starczy Wam na granie do następnych wakacji!

 

 

Niniejszy artykuł nie jest poradą farmaceutyczną ani lekarską i nie należy się sugerować zawartą w nim treścią. Każdy organizm inaczej reaguje na substancje.

 

Zdjęcie: https://paladinsconfessions.tumblr.com/post/167772237644/i-was-playing-a-match-with-one-of-those-players

Komentarze

Scroll to top