Sprzęt

Jaki prezent dla graczy pod choinkę? Prezentujemy 5 uniwersalnych pomysłów!

 

Niezmiernie szybko zbliża się okres świąteczny, podczas którego jak co roku będziemy nawzajem obdarowywać się prezentami. Często pojawia się problem – jaki prezent kupić? Jeśli nie znamy kogoś dokładnie, ale wiemy że jest graczem, to dużo łatwiej wybrać odpowiedni prezent. Prezentujemy 5 uniwersalnych pomysłów na świąteczny podarunek dla prawdziwego gracza!

Jaki prezent dla gracza?

Dobór prezentu zależy od typu gracza, większość z nich to gracze komputerowi używający komputera do grania. Dla nich odpowiednim prezentem może być nowa myszka, podkładka lub inne gadżety. Graczom konsolowym bardziej przyda się dodatkowa pamięć do konsoli, nowa gra lub pad do obsługi konsoli.

Gadżety do 50zł

Cena 50 złotych będzie odpowiednią na zakup dobrej podkładki pod mysz. Wraz z rozwojem branży komputerowej zaczęto robić coraz to większe i wytrzymalsze podkładki. Aktualnie nie są one tylko duże, ale też i wodoodporne, obszyte materiałem i dostosowane pod konkretną mysz. Istnieją podkładki na klawiaturę i myszkę i na samą myszkę. Nieco przekraczającą budżet, ale dobrą propozycją jest markowa podkładka SteelSeries QcK Edge Medium. Na ten moment kosztuje ona 59 złotych, ale w wyprzedaży świątecznej na pewno uda się ją dorwać w 50 zł. Ma ona wymiary 270 na 320 mm oraz grubość 2mm. Została wykonana z tkaniny, a jej podstawa jest antypoślizgowa.

Gadżety do 150zł

150 złotych to cena, w której możemy kupić dobrą myszkę gamingową. Wartą zobaczenia myszą w tym przedziale cenowym jest stary dobry SteelSeries Rival 3. Mysz została wydana już jakiś czas temu, jednak cały czas spełnia swoje oczekiwania i posiada tysiące pozytywnych opinii. Wyposażona w czujnik TrueMove Core oferuje zakres DPI od 200 do 8 500. Posiada wbudowane święcące logo. Jej aktualna cena to 119zł.

Laptopy do gier

Jeśli chcemy na prezent wydać nieco więcej odpowiednim podarunkiem może być laptop. W aktualnych czasach taki sprzęt nie służy tylko do gier, ale odgrywa również ważną rolę w edukacji – i nie chodzi tu tylko o nauczanie zdalne. Wiele referatów, prezentacji należy robić samemu w domu po lekcjach. Laptopy są też coraz mocniejsze, więc bez problemu zagra się na nich w różne gry komputerowe. Ceny laptopów przeznaczonych do gier zaczynają się od 3000zł. Takie modele są wyposażone w dedykowane karty graficzne, które oferują wysoką wydajność podczas rozgrywki.

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top