Sprzęt

Jaki prezent dla chłopaka-gracza? Zestawienie prezentów na walentynki!

 

Już za kilka dni święto zakochanych – Walentynki! Jest to dobra okazja do podarowania swojej drugiej połówce prezentu. Jaki prezent kupić dla chłopaka, który jest graczem? Przedstawiamy zestawienie prezentów z okazji walentynek!

Prezent na walentynki dla chłopaka

Wybierając prezent warto zorientować się co osoba, którą chcemy podarować już posiada. Być może znajdziemy w ten sposób proste akcesorium, które będzie praktyczne i ucieszy drugą połówkę. Na walentynki dobrym pomysłem na podarunek może być coś małego, na przykład podkładka pod myszkę, gra na komputer lub konsolę, czy mouse bungee.

Akcesoria komputerowe

Wielu graczy zwraca szczególną uwagę na podkładki pod myszkę. Te mogą się różnić od siebie swoimi wymiarami, obszyciem, materiałem i grafiką. Ceny również wahają się od kilkunastu do nawet stu złotych. Wartą do polecenia podkładką jest model SPC Gear Endorphy Cordura. Jest dostępna w trzech rozmiarach: M, L i XL. Wykonane są ze specjalnego materiału od firmy CORDURA, przez co zapewnia doskonałą jakość oraz wytrzymałość. Dodatkowo jest wodoodporna co chroni biuro przed zalaniem i zapewnia również . Ceny wynoszą odpowiednio za wersje M, L i XL: 69zł, 99,99zł i 169,99zł.

Topowe gry na komputer

W ostatnim czasie wyszło wiele nowych i ciekawych tytułów, które zapewnią dobrą zabawę na wiele godzin. Dobrą propozycją jest tytuł wydany w grudniu 2020 przez Polskie studio CD Projekt RED – Cyberpunk 2077. Gra z początku posiadała wiele błędów, ale po roku od wydania gra jest już w pełni naprawiona i wciąga jeszcze bardziej! Jest to gra RPG z otwartym światem, a akcja toczy się w 2077 roku w mrocznym mieście Night City. Cyberpunk kosztuje od 118,99zł w zależności od platformy, na którą chcemy zakupić grę. Na komputery koszt to około 120zł. Najniższą aktualną cenę można sprawdzić klikając w ten link.

blank

Mouse bungee

Mouse bungee to proste akcesorium, które podtrzymuje kabel od myszki na biurku. Prosty gadżet może bardzo pomóc w wymagających grach FPS, gdzie liczy się każdy dokładny ruch myszką, a plątający się kabel stawia opór i może spowodować niedokładny strzał. Mouse bungee mogą się różnić się od siebie dodatkowymi funkcjami i kolorowym podświetleniem. Krux Mouse Bungee Scorpius to budżetowy model, który spełnia oczekiwania, a kosztuje zaledwie 39zł. 10 złotych więcej kosztuje model PRO, który dodatkowo ma podświetlane logo producenta i dwa porty USB, służące jako hub.

mouse bungee
22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top