Counter Strike Poradniki

Jak wyrzucić siebie samego z meczu turniejowego w CS:GO?

 

Pewnie kilka razy miałeś tak, że zobaczyłeś jak ktoś robi głosowanie i prosi, aby go wyrzucono. Jak to możliwe? Istnieje jedna prosta komenda, dzięki której w łatwy sposób możesz zrobić głosowanie i wyrzucić samego siebie z meczu w csgo. Jak tego dokonać?

Aby poniższe komendy zadziałały poprawnie, musisz mieć odblokowaną konsolę w ustawieniach gry:

Jeśli już masz włączoną konsolę, pamiętaj, że odpala się ją klawiszem „tyldy”, czyli „~” (klawisz pod ECS i nad TAB w lewym górnym rogu klawiatury).

Jak wyrzucić samego siebie?

Jeśli jesteś już przekonany, że nie chcesz grać dalej tego meczu, ale nie chcesz dostać bana oto sposób na wyrzucenie samego siebie:

Pierwsze co musisz zrobić to odpalić konsolę i wpisać komendę: status. Wyświetli się taka oto tabelka:

Musimy w niej odnaleźć swój nick oraz zapamiętać dwie liczby, które są po jego lewej stronie. W moim przypadku jest to 932 oraz 5. Teraz wystarczy wpisać komendę: callvote kick 932 5. Pamiętaj, aby zamienić liczby na te odpowiadające swojemu profilowi.

Głosowanie zostanie rozpoczęte:

blank

Twoja postać automatycznie zagłosuje przeciw, jednak jeśli pozostała część drużyny odda pozytywny głos to zostaniesz wyrzucony z meczu.

W moim przypadku głosowanie zostało automatycznie unieważnione, gdyż byłem sam na serwerze.

Czy wyrzucenie siebie z meczu liczy się jako przegrana?

I tak i nie: W końcu nie grałeś przecież całego meczu, jednak zostanie on wyświetlony w twoich ostatnich rozgrywkach. W praktyce Valve nigdy nie wypowiedziało się na ten temat i nie wiadomo jak do końca z tym jest.

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top