Inne

Jak esport wspiera WOŚP?

 

Jak wiemy co roku w Polsce odbywa się Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (WOŚP) w związku z tym wiele popularnych osób wystawia coś na licytacje. W tym roku również do akcji włączyły się organizacje esportowe tj. Illuminar Gaming, Codewise Unicorns, platforma esportal.pl oraz pashaBiceps!

 

Zacznijmy może od organizacji Illuminar Gaming, która na aukcje przekazała Miecz stalowy VEGMINa jeśli jesteście chętni aukcje możecie zobaczyć klikając tu.

 

 

 

Kolejną organizacją jest Codewise Unicorns. Przekazali oni klawiatury, myszki i słuchawki od SteelSeries oraz 5dniowy pobyt w ich Gaming House w Krakowie! Pełną liste możecie zobaczyć klikając tu.

 

 

Jarosław "pashabiceps" Jarząbkowski znany na całym świecie, były gracz Virtus.pro swoją popularnością postanowił wspomóc akcje na twitterze.

Akcja polega na tym, że podajemy dalej twitta pashy lub tworzymy własny z #MastercardGrazWOSP. Po wykonaniu tej czynności owa firma przeznaczy 5zł dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 

blank

 

 

 

Platforma na której możemy pograć ze znajomymi esportal.pl wyszła z świetną inicjatywą. Podczas weekendu za każdą rejestracje esportal przekazuję złotówkę. Zachęcamy do rejestracji.

 

blank

 

fot. Google

 

 

 

 

 

Komentarze

Scroll to top