Counter Strike

IZAKO BOARS WYGRYWA NA VIRTUS.PRO!

 

Gracze Virtus.pro mierzyli się dziś z drużyną założoną przez popularnego streamera Piotra ‘Izaka’ Skowyrskiego czyli Izako Boars. Niestety polegli w tym starciu. Tym samym Virtusi kontynuują swoją serię porażek w lidze ESEA MDL. Na ten moment niedźwiedzie przegrały aż siedem spotkań z rzędu…

 

Zawodnicy Izako Boars zaprezentowali się dziś ze świetnej strony. Pomimo, iż dziki były spisane na straty przez bukmacherów jeszcze przed rozpoczęciem meczu, poradzili sobie bardzo dobrze. Mapą w tym spotkaniu zostało de_dust2 wytypowane w systemie eliminacji. Niedźwiedzie rozpoczęły swoją grę po stronie antyterrorystów co oznaczało, iż muszą być przygotowani na taktyczne ataki zawodników Izako Boars. Natarcia dzików Izaka były bardzo skuteczne, gdyż dzięki nim zdobyli aż osiem rund w pierwszej połowie. W drugiej części spotkania gracze IB pokazali się z jeszcze lepszej strony niż we wcześniejszym etapie meczu. Skład dzików grał niemal bezbłędnie, nie pozwalając Virtusom na wykonanie żadnego skutecznego ataku. Wyjątkiem była jedna runda, którą udało się zgarnąć niedźwiedziom, lecz punkt ten nie miał żadnego znaczenia, gdyż w CS:GO należy zdobyć szesnaście rund, a nie osiem.

 

Gra zawodników IB była genialnym widowiskiem. Nie stresowali się tym, że mierzą się z Virtus.pro, dzięki czemu mogli spokojnie rozgrywać spotkanie, realizując kolejne założenia taktyczne. Serdeczne gratulacje Izako Boars!

 

Obecne składy drużyn:

 

Virtus.pro:

Paweł ‘byali’ Bieliński

Janusz ‘Snax’ Pogorzelski

Michał ‘MICHU’ Muller

Michał ‘snatchie’ Rudzki

Mateusz ‘TOAO’ Zawistowski

 

Izako Boars:

Sebastian ‘NEEX’ Trela

Patryk ‘Patitek’ Fabrowski

Piotr ‘nawrot’ Nawrocki

Karol ‘tecek’ Kapczyński

Mateusz ‘matty’ Kołodziejczyk

Iluzjonista, uczeń, gracz, w wolnym czasie redaktor pasjonujący się sceną Counter Strike Global Offensive.

Komentarze

Scroll to top