Counter Strike

IZAKO BOARS JUŻ NIEDŁUGO NA LANIE W SERBII!

 

Ostatnimi czasy drużyna popularnego streamera Piotra "Izaka" Skowyrskiego nie osiuągałą zbyt dużo sukcesów na polsiej scenie esportowej. Wiele zmian w składzie i napięta atmosfera spowodowały to, że do dziś drużyna Izako Boars nie posiada kompletu graczy. Mimo to otrzymali spycjalne zaproszenie na międzynarodowy turniej Winner of the Furute, który odbędzie się w stolicy Serbii i będzie trwał od 21.12.2017 do Wigilii.

Organizatorzy Winner of the future postanowili zaprosić Izako Boars po tym jak inna polska drużyna, Seal eSport, odmówiła udziału w wydarzeniu. Dzięki temu będziemy mogli zobaczyć drużynę "Izaka" na międzynarodowym turnieju.

Jak napisał menadżer polskiej formacji, Ziemowit "7iemowit" Ryś, mają zamiar poświęcić własne święta Bożego Narodzenia, aby zostać w Serbii do końca.
 

Można już oficjalnie potwierdzić, że weźmiemy udział w turnieju Winner of the future, który odbędzie się w serbskim Belgradzie w dniach 21-24.12.2017. Link w komentarzu, informacje dot. transmisji wrzucę na bieżąco, relacja tradycyjnie na moim insta oraz fb. RIP Święta, ale za to może coś jeszcze wygramy w tym roku

Potwierdzone drużyny:

️Squared Esports
️XPC Gaming
️Aftermath
️Izako Boars
 

Docelowo na turnieju ma być 8 teamów.

 

Komentarze

Scroll to top