Counter Strike

innocent odchodzi z Sprout

 

Paweł "innocent" Mocek  ogłosił wczoraj za pomocą Twittera, że odchodzi ze swojej obecnej drużyny którą, jest Sprout Esports. Jednak już od pewnego czasu spekulowano, że to nastąpi.

Polski zawodnik opuścił swoją drużynę po roku współpracy. Zespół od początku miał kłopot z rozgrywkami. Pierwsze plotki o zmianie w składzie pojawiły się po ELEAGUE Major Boston 2018.

Plotki zaczęły się pojawiać, gdy miesiąc temu Polak nagle przestał występować wraz z resztą zespołu. Oficjalnie to była choroba, ale były wątpliwości. W końcu wczoraj poinformował w mediach społecznościowym o swojej decyzji.

Mój czas w Sprout dobiegł końca. Możliwość gry z tymi chłopakami była dla mnie przyjemnością, chociaż nasze wyniki, co oczywiste, nie były tak dobre, jakbyśmy tego chcieli. Dlatego też postanowiłem gonić za swoimi marzeniami w innym zespole. Dziękuję wam, Spiidi, kRYSTAL, denis, NaToSaphiX i tow b

Obecnie tak prezentuje się  skład Sprout Esports:

  • Kevin „kRYSTAL” Amend
  • Timo „Spiidi” Richter
  • Denis „denis” Howell
  • Niels-Christian „NaToSaphiX” Sillassen
  • Tobias „tow b” Herberhold – trener
20-letni fan esportu i nowych technologii. Obecnie student informatyki na Politechnice Śląskiej. W wolnych chwilach grywa w shootery i gry strategiczne.

Komentarze

Scroll to top