Counter Strike

Illuminar Gaming powraca z nowym składem w CSGO!

 

Counter-Strike: Global Offensive to od lat esportowy król pierwszoosobowych shooterów i żadna szanująca się organizacja nie może przejść obok tej gry obojętnie. Przedstawiciele Illuminar Gaming, po udanych poprzednich sezonach na scenie CS:GO, w ostatnich tygodniach prowadzili bardzo aktywne poszukiwania reprezentantów do nowego składu. Efektem tych działań jest nawiązanie współpracy z zawodnikami, którzy do tej pory występowali pod szyldem GROOBIES.

Nowy skład Illuminar Gaming w Counter-Strike: Global Offensive:

  • Dominik „GruBy” Świderski
  • Piotr „morelz” Taterka
  • Patryk „Sidney” Korab
  • Mikołaj „mouzinho” Karolewski
  • Kuba „Markoś” Markowski
  • Trener: Jędrzej „Bogdan” Rokita

Illuminar Gaming ma już swoją historię na scenie CS:GO i chcemy ją z sukcesami kontynuować. Zawodnicy naszego poprzedniego składu zostali wchłonięci przez inne polskie organizacje, jednak bardzo się cieszymy, że udało nam się przedłużyć współpracę z mouzinho, który bez wątpienia jest jednym z najbardziej utalentowanych graczy CS:GO w Polsce. Z kolei rozmowy z GruBym podjęliśmy już jakiś czas temu i wierzymy w jego wizję zespołu i tego co możemy razem osiągnąć. Po latach, które spędził w swojej poprzedniej organizacji jest teraz z nami, silnie zmotywowany, aby to w Illuminar Gaming osiągać dalsze sukcesy. Witamy wszystkich nowych zawodników i życzymy im GLHF! – komentuje Fryderyk „Veggie” Kozioł, Head of Esports w Illuminar Gaming.

Reprezentantów nowego składu CS:GO będzie można oglądać podczas zmagań w ramach Polskiej Ligi Esportowej. Są oni także zaproszeni do udziały w międzynarodowym turnieju, a więcej szczegółów na ten temat pojawi się już wkrótce.

Komentarze

Scroll to top