Eventy

II Raciborski Festiwal Gamingowy już 8 czerwca!

 

Już 8 i 9 czerwca na Raciborskim Zamku Piastowskim rozpocznie się II edycja Raciborskiego Festiwalu Gamingowego! Święto wszystkich graczy…  ale nie tylko!

 

Pierwsza edycja okazała się ogromnym sukcesem, na Zamku Piastowskim pojawiło się około 2 tysięcy osób. W tym roku organizatorzy (Komputronik Racibórz, OstrógNet, Zamek Piastowski w Raciborzu oraz Wow Media) spodziewają się jeszcze lepszej frekwencji.

 

W ramach Raciborskiego Festiwalu Gamingowego, rozegrane zostaną trzy turnieje w Fifę 2019, Counter Strike oraz League of Legends. Są to obecnie jedne z najbardziej popularnych gier. Zapisy cały czas trwają! Można zgłosić swoją drużynę pod poniższymi linkami i walczyć o ciekawe nagrody.

 

A jest o co! Tegoroczna pula nagród wynosi, aż 15 tysięcy złotych.

 

Organizatorzy przygotowali również szereg atrakcji, nie koniecznie skierowanych stricte do samych graczy. Jedną z atrakcji będzie RetroSfera, która zabierze Nas w podróż w czasie z komputerami i konsolami minionej epoki, będzie specjalne stoisko od GameDot Rybnik, gdzie będzie można doświadczyć wrażeń związanych z wirtualną rzeczywistością czy Symulatory Jazdy, dostępne dla każdego chętnego!

 

Wejście na Festiwal jest w zupełności darmowe! Zapraszamy do zgłaszania drużyn i zachęcamy do odwiedzenia Zamku już 8 i 9 czerwca

 

League of Legend
http://bit.ly/raciborz_2019_lol

Counter Strike
http://bit.ly/raciborz_2019_cs

Komentarze

Scroll to top