Counter Strike

IHG ZWYCIĘZCĄ POLSKICH DERBÓW!

 

Dzisiejszego dnia po raz kolejny w ostatnim czasie, mogliśmy ujrzeć polskie derby w postaci pojedynku między Virtus.pro, a Illuminar Gaming. Kto tym razem wyszedł zwycięsko z tego starcia?

 

Vertigo

Pierwszą mapę, wybrała drużyna spod loga oka. Pierwsze dwie rundy padły łupem Niedźwiedzi, lecz ich rywale bardzo szybko odrabiają straty w postaci wygrania trzech rund. Pierwsza część zdecydowanie należała do IHG, VP zdołało się obronić jeszcze tylko cztery razy. Po zmianie stron to gracze rosyjskiej organizacji przejęli inicjatywę. Wygrali oni pierwsze sześć rund i doprowadzili do wyniku 12:9. Po tym Illuminar, można powiedzieć, że zamurowało drogi do bs’ów. Poprawili oni swoją obronę do tego stopnia, że Virusi wygrali tylko jedną rundę. Na poprawionym Vertigo, zwycięża IHG 16:13.

 

Train

Kolejną mapą w tym pojedynku wybrało VP, padło na Pociągi. Tym razem punktowanie rozpoczął Innocent i spółka, wygrywając pierwsze cztery na pięć rund. Później już nie było tak kolorowo, IHG zdołało się obronić tylko dwa razy. Druga połowa ponownie zaczęła się od punktowania Illuminar. Podopieczni IMD’ema znowu wygrali pierwsze cztery na pięć starć. VP poprawiając swoje błędy w obronie, wypuściło tylko jedną rundę co dało im wygraną 16:11.

 

Nuke

To tu miało się wszystko rozstrzygnąć. Zwycięzcy pierwszej mapy ponownie punktują jako pierwsi, zdobywając dwie rundy. Na powiedzieć, ze strony ich rywali nie trzeba było długo czekać, zdobyli oni trzy rundy z rzędu. Po tym wydarzeniu VP zdołało się przedrzeć przez obronę IHG, tylko raz. Zmiana stron nie przyniosła zmian w grze Niedźwiedzi – nadal nie było za dobrze. Pistoletówka wraz z dwoma rundami trafiła rzecz jasna do Illuminar. Potem Virtusi zdobywają jeszcze jedną – ostatnią rundę. Ostatnia mapa tego pojedynku kończy się pogromem IHG 16:5. Przegrywając całą serię BO3 1:2, Virtus.pro żegna się z WePlay! Forge of Masters Sezon 2, zajmując 19.-24 miejsce.

 

Miniaturka: https://www.facebook.com/illuminargaming/

Osiemnastoletni mieszkaniec województwa Śląskiego, uczeń technikum informatycznego. Pasjonat esportowej sceny Counter Strike, fotografii oraz sportu. Kibic każdej polskiej drużny.

Komentarze

Scroll to top