Gry

I Am Your President: Prologue – światowa premiera gry

 

Witaj wyborco!

Chcielibyśmy przedstawić Ci I Am Your President: Prologue – DARMOWY roguelike oparty na narracji, który opowiada historię sprzed wydarzeń z głównej gry I Am Your President, w której wcielasz się w – a jakże – prezydenta USA! Dzięki tej wersji poznasz losy poprzednika głównego bohatera. Warto też dodać, że nie ma na świecie podobnej gry! To wyjątkowe połączenie strategii i narracyjnego roguelike’a.

Gra rozpoczyna się w momencie, w którym zaczynasz myśleć o wygraniu wyborów. Podejmuj ważne decyzje, sprawiaj dobre wrażenie podczas konferencji prasowych i dbaj o opinię publiczną. Nawet najdrobniejsza rzecz może przybliżyć Cię do zwycięstwa w wyborach! Gra opoarta jest na rzeczywistych wydarzeniach, z którymi wchodzi w polemikę, a czasem nawet zamienia się w satyrę!

Dodatkowa praca włożona w przygotowanie darmowego I Am Your President: Prologue miała dwa cele. Pierwszy to zachęcić nowych graczy do zapoznania się z mechaniką – być może nie wiedzą jeszcze, że główna gra przypadnie im do gustu. Drugi cel to dostarczyć wiecej zabawy wiernym fanom I Am Your President.

Klikając w link poniżej zwróć uwagę na pakiet świeżych screenshotów, które przygotowaliśmy z myślą o Tobie. Mamy nadzieję, że przypadną Ci do gustu, podobnie jak cała gra, z której jesteśmy dumni niczym prezydent obejmujący nowy urząd!

Komentarze

Scroll to top