Hearthstone

Hearthstone idzie naprzód! Nowa przygoda już w grze!

 

Wczoraj, 21 stycznia po godzinie 19 Blizzard wypuścił aktualizację 16.2 do Hearthstone. Zawierała ona nową przygodę – Przebudzenie Galakronda oraz nowości i usprawnienia w trybie Ustawki!

Minął już ponad miesiąc od wydania Wejścia Smoków. Blizzard przyzwyczaił nas do urozmaicania kolejnych dodatków nowymi historiami. Tak było i teraz.

Przebudzenie Galakronda – tą przygodą Blizzard oficjalnie zakończy Rok Smoka w Hearthstone, jeśli chodzi o wydawanie nowych kart. Od wczoraj każdy może zagrać w pierwsze, darmowe skrzydło przygody Ligi Z.Ł.A., za które otrzymamy 3 nowe karty, a po jego ukończeniu mamy możliwość zakupienia pierwszego skrzydła przygody Ligi Odkrywców. Przygoda w Hearthstone nie byłaby tak atrakcyjna, gdyby nie zabawne dialogi i liczne nawiązania do poprzednich dodatków. Buduje to unikalny klimat i zdecydowanie umika rozgrywkę. Kolejne rozdziały będą odblokowywane w przeciągu następnych tygodni.

Nowości w Hearthstone Battlegrounds!

Przy zapowiedzi nerfów kart, twórcy gry zapowiedzieli również kilka nowości w Hearthstone Battlegrounds. Nie musieliśmy na nie długo czekać, bo pojawiły się w grze już wczoraj. Jakie to nowości?

  • Dwóch nowych bohaterów: Tyrion Fordring (Moc Specjalna: „Daj stronnikom pozbawionym typu +1/+1”) i Mełko Gromiłło (Pasywna Moc Specjalna: „Stronnicy kosztują 2 sztuki złota. Odświeżenie karczmy kosztuje 2 sztuki złota. Zaczynasz z dwoma sztukami złota.”),
  • Nowe pionki: Potworny sługa (Pierwszopoziomowy Demon, 2/1 Agonia: Daj atak tego stronnika losowemu przyjaznemu stronnikowi) i Uwięziciel (Drugopoziomowy Demon, 3/3, Prowokacja, Agonia: przyzwij chochlika 1/1),
  • Na zakładce statystyk wprowadzono historię stronników,
  • Po wskazaniu w tabeli wyników dowolnego przeciwnika będziecie mogli sprawdzić ilu stronników dominującego typu posiada
  • Skrócono animację Trucizny, Kupowania, Sprzedawania,
  • Wyłączono animację uśpienia stronników.

Dodatkowo z trybu Hearthstone Battlegrounds usunięto Wędrowcę Pustki i Sir Płetwina Mrrggltona, a Złoty Bzyt Kręciknocik od tej pory posiada Mega Furię Wichru. Klasycznie Blizzard poprawił również kilka błędów, które występowały w grze i launcherze.

Link do artykułu Blizzarda: https://playhearthstone.com/pl-pl/blog/23239995/aktualizacja-16-2-21-01-2020-oto-galakrond?

19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.

Komentarze

Scroll to top