CS:GO

Harmonogram 1. rundy Majora CS:GO

Już za niedługo rozpocznie się nowy CS:GO Major Championships, który będzie trwał od 9 do 22 maja. Jednak już dzisiaj wiadomo kilka szczegółów, które ujawnili organizatorzy. Fani mogą wreszcie uznać kilka tajemnic związanych z wydarzeniem oraz zapoznać się z oficjalną informacją dotyczącą par i harmonogramu pierwszej rundy Fazy Nowych Pretendentów.

Wiele graczy uważa, że obstawianie meczy cs go to nie tylko przyjemne spędzanie czasu wolnego, ale też trafna możliwość, żeby rozwinąć swoje umiejętności typerskie. Oprócz tego miłośnicy CS mogą znaleźć aktualne informacje i harmonogram najbliższych turniejów, które można obstawiać online. Dzięki ciągłemu rozwoju grafiki oraz aktualizacji różnorodnych opcji gra Counter Strike jest jedną z najlepszych rozgrywek dla polskich graczy.

Organizatorzy Major Championship ujawnili kilka ciekawych faktów. Z ich komunikatu dowiadujemy się, że hades i dycha poznali rywala oraz znamy już, kiedy po raz pierwszy w Antwerpii zaprezentuje się ENCE. Zespół Polaków Pawła Dychy (Dychy) oraz Olka Miśkiewicza (Hades) planuje rozegrać swój debiutancki mecz na MŚ w Belgii 9 maja o godzinie 15:45. Rywalem zespołu dychy i hadesa będzie 9z Team, który reprezentuje Amerykę Południową. Za wyniki teamu odpowiedzialny jest Rafael „zakk” Fernandes. Dzięki Brazylijczykowi w 2017 roku Immortals zdobyli drugie miejsce na PGL Major Kraków. Jak widać teraz Fernandes z pewnością będzie chciał udowodnić swoją wartość w roli szkoleniowca po raz kolejny. Niemniej jednak polski duet cieszy się dużą popularnością wśród fanów. W ostatnim czasie dycha i hades znajdują się w naprawdę dobrej formie, o czym świadczy niedawny awans na wiosenne finały BLAST Premier 2022.

Warto też wspomnieć o tym, że na pierwszym etapie Majora CS:GO kibice mogą zobaczyć dwa hitowe pojedynki. O godzinie 12:00 rozpocznie się starcie między Team Vitality oraz Complexity Gaming. Dla typerów nie będzie łatwe wskazanie drużyny, która ma większe szanse na zwycięstwo. Jednak fani wiedzą, że od momentu ostatnich starć francusko-duński skład ma stabilną formę, a coL ciągle potrafi być nieprzewidywalne. O godzinie 13:50 zmierzą się ze sobą G2 Esports i Team Liquid. Dla ambitnych Samurajów, którzy do gry przystąpią jako nadal panujący wicemistrzowie świata, będzie to duże wyzwanie i pierwszy poważny sprawdzian. Jednak organizacja zza oceanu jest najwyżej notowanym przedstawicielem swojego regionu, dlatego będzie miała dużo do zaoferowania dla miłośników gier wirtualnych.

Turniej PGL Major Antwerp 2022 odbędzie się między 9 a 22 maja, w trakcie wydarzenia uczestnicy będą rywalizować o nagrodę w wysokości 1 miliona dolarów, z tej sumy triumfatorzy dostaną połowę.

Komentarze

Scroll to top