Gry

Gry na PS5

 

PlayStation 5 pozwoliło wkroczyć graczom na całkiem inny poziom rozrywki. Każda gra stworzona jest do tego, żeby jeszcze bardziej zaangażować w akcję, a nowoczesna technologia pozwala poczuć się jak wewnątrz prawdziwego świata.

PlayStation 5

PlayStation 5 działa za pomocą dysku SSD, który charakteryzuje się niezwykłą szybkością. To między innymi dzięki niemu producenci byli w stanie opracować tak doskonały produkt. Kolejnym technologicznym majstersztykiem jest karta graficzna, która daje możliwości znakomitego obrazu oraz wydajny procesor.

Gry PS5 ładują się szybko, a ich działanie nie jest zakłócane. Cześć z gier proponuje swoim graczom niemal filmową jakość obrazu. Zaawansowana technologia pozwoliła połączyć konsolę z akcesoriami gamingowymi, które przenoszą użytkowników w środek stworzonego świata, w którym ingerencja nie kończy się jedynie na reakcjach padów.

Najnowszy PS5, podobnie jak wcześniejsze konsole, stawia na uniwersalność. Gry produkowane są z myślą o graczach w każdym wieku oraz płci, a także zainteresowaniach. Różnorodność wydaje się nie mieć końca, dzięki czemu nie tylko znajdziemy swoją ulubioną nisze, ale też z łatwością będziemy mogli próbować nowości. 

Najnowsza konsola stała się marzeniem tysiąca graczy, a jej producenci postanowili zainwestować nie tylko na nowości, ale również remake klasyków pośród gier.

Klasyczne gry na PS5

Czy jest możliwy gaming klasyków w nowej odsłonie? PS5 pokazał, że jak najbardziej. 

Jednym z najbardziej popularniejszych produktów jest kultowa gra Diablo oraz Call of Duty, które nie tylko doczekały się nowych odsłon, ale również renesansu starych wersji. Pośród ich fanów jest wielu zagorzałych graczy, którzy uznają jedynie klasyki. Na szczęście producenci PS5 dają możliwość cieszenia się nimi również na tym nowoczesnym sprzęcie. 

W tematyce sportu cały czas króluje FIFA, a dla osób kochających muzykę Just Dance. 

Polska wersja językowa klasyków jest również bardzo atrakcyjna, ponieważ warto zaznaczyć, że część z gier wcześniej jej nie miała. 

Realistyczne fabuły gier akcji

PlayStation 5 słynie z niesamowicie realistycznych gier przygodowych, w których rozbudowane światy mogą nas zaprosić do siebie na wielogodzinne poznawanie. Przykładem mogą być Final Fantasy znane na całym świecie, czy tytuły ekskluzywne jak God of War. Zarówno pierwsze gry jak i kolejne dają możliwość zatopienia się w akcji i doskonałego wczucia w rolę bohatera.

Przykładem innych gier, które są ekskluzywnym produktem może być The Last of Us. Gra na nowo przechodzi ogromne zainteresowane ze względu na ekranizacje jej fabuły w postaci serialu.

Wspominając przygodowe gry PS5 nie można zapomnieć o serii Assassin’s Creed, wokół której stworzyło się całe uniwersum, a fenomen gry przełożył się na komercjalizację i rozpoznawalność marki również poza światem graczy.  

PlayStation Store

W odróżnieniu od PlayStation Plus Extra, gry z PlayStation Store zostają na zawsze i nie znikają przy wygaśnięciu subskrypcji. Użytkownicy mogą dowolnie kupować produkty, do których sięgną w każdym momencie. A oferta jest bardzo szeroka.

Wystarczy założyć konto w sklepie i cieszyć się nieograniczonym dostępem. Czekają na nas nowości na rynku gier, ale co ważne również wszelkie produkty, które były stworzone pod wcześniejsze PlayStation, na nowym modelu możemy cały czas z nich korzystać. Kompatybilność  jest ogromnym plusem urządzenia. 

Kategorie na stronie pozwalają na dobranie oferty pod zainteresowania. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wystarczy, że będziesz mieć dostęp do internetu, a z łatwością zakupisz odpowiedni produkt. Wybierz go i wyrusz w niesamowity świat wirtualny. 

Komentarze

Scroll to top