Recenzje Sprzęt

Genesis Krypton 510 – Recenzja myszy gamingowej do 100zł!

 

Wymagający gracze potrzebują dobrego sprzętu, który sprosta ich oczekiwaniom. Niestety, nie zawsze możemy sobie pozwolić na sprzęt z najwyższej półki. Wśród myszek komputerowych dla graczy znajdziemy dziesiątki różnych modeli, które są do siebie bardzo zbliżone. Wybierając swojego gryzonia do gier warto wybrać sprawdzony produkt, który posłuży na lata. Pod lupę weźmiemy Genesis Krypton 510, czyli tanią mysz gamingową w cenie do 100 złotych!

Mysz dla graczy do 100zł

Genesis Krypton 510 to tania ergonomiczna mysz komputerowa dedykowana graczom, którzy cenią sobie dobrą jakość i precyzję. Produkt został wyposażony w optyczny sensor Pixart PMW3325, który pozwala na zmianę swojego DPI nawet do 10 000! Jak to w produktach przeznaczonych na rynek graczy bywa, została ona wyposażona w kolorowe ledy RGB, które podkreślają jej charakter.

W pudełku oprócz samej myszki znajdziemy również krótką instrukcję, naklejki producenta oraz zapasowe ślizgacze. Dwumetrowy kabel jest w oplocie, przez co jest wytrzymalszy i nie ślizga się po biurku. Sama mysz jest zadziwiająco lekka, waży zaledwie 98 g, przez co nie ma problemów z szybką reakcją w grach FPS.

Zawartość pudełka Genesis Krypton 510

Mysz po podłączeniu do komputera działa natychmiastowo, nie jest wymagane pobranie zewnętrznego oprogramowania. Kolorowe podświetlenie również odpala się od razu – wygląda ono naprawdę dobrze!

Genesis Krypton 510

W grach FPS typu Counter-Strike: Global Offensive mysz sprawuje się dobrze, co najważniejsze nie gubi sygnału przy szybkim poruszaniu nią, przez co celowanie jest precyzyjne. Mysz została zaprojektowana w sposób ergonomiczny, tak aby dłoń na myszce była idealnie dopasowana. Produkt ten jest zaprojektowany dla osób praworęcznych.

Dedykowany program pozwalający na dostosowanie myszki pod siebie możemy pobrać ze strony producenta. Umożliwia on ustawienie niestandardowych profili, zaprogramowanie przycisków, ustawienie DPI (możemy je zmienić również przy pomocy przycisków na myszce), czy trybu podświetlania LEDów RGB.

Sterownik Genesis Krypton 510

Mysz dla graczy Genesis Krypton 510 jest dostępna do zakupu w cenie 99 złotych i 90 groszy. Zakupu możemy dokonać bezpośrednio ze strony producenta, jest również dostępna w popularnych stacjonarnych sklepach elektronicznych.

Dane techniczne

Dokładne dane techniczne produktu Genesis Krypton 510 możemy znaleźć na stronie producenta. Z niej możemy pobrać również sterownik pozwalający na dostosowanie myszy pod swoje ustawienia.

Maksymalna rozdzielczość8000 DPI
Programowalne przyciskiTak
Kolor podświetleniaRGB
Ilość trybów podświetlenia9
Model sensoraPixart PMW3325
Maksymalna szybkość przetwarzania danych4600 FPS
Typ ślizgaczaTeflon
FunkcjeRegulacja DPI
Waga98 g
Akceleracja20 G
Liczba przycisków6
Rozdzielczość200 – 8000 DPI
PodświetlenieTak
Długość przewodu200 cm
Wysokość43 mm
Szerokość68 mm
Długość131 mm
22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top