Biznes Sprzęt

Genesis Carbon 500 WOWS Armada i Błyskawica – nowości dla fanów World of Warships

 

Genesis wprowadza do oferty podkładki z serii Carbon 500 WOWS Armada i WOWS Błyskawica. Są one dostępne w dwóch rozmiarach – M i Maxi, a ich wierzchnią stronę zdobią unikatowe grafiki z gry komputerowej World of Warships. W zestawie nie zabraknie bonusów dla fanów wspomnianej produkcji.

Miłośnicy gry World of Warships, którzy rozważają zakup podkładki pod mysz, mogą zaopatrzyć się w jedną z nowości marki Genesis. Do oferty dołączają modele Carbon 500 WOWS Armada oraz Carbon 500 WOWS Błyskawica. W obu przypadkach na gładkiej, wodoodpornej tkaninie typu speed znalazły się unikalne grafiki z gry.

Projektanci obiecują wzorową współpracę ze wszystkimi myszkami oraz płynny i równy ślizg, zapewniający natychmiastową reakcję. Krawędzie podkładek zostały obszyte, aby zapobiec strzępieniu się materiału wraz z upływem czasu. Spód z kolei wyścielono warstwą antypoślizgowej gumy, która ma zapewnić akcesorium niezmienną pozycję w każdej sytuacji.

Gamingowe podkładki Genesis Carbon 500 WOWS Armada oraz Carbon 500 WOWS Błyskawica są oferowane w dwóch rozmiarach – M o powierzchni 300 x 250 mm oraz Maxi o wymiarach 900 x 450 mm. Wraz z nimi nabywcy otrzymują kody, które po wprowadzeniu w grze World of Warships mają przekładać się na atrakcyjne bonusy.

Podkładki gamingowe Genesis Carbon 500 M WOWS Armada i Genesis Carbon 500 M WOWS Błyskawica zostały wycenione na 19,9 zł. Z kolei modele Genesis Carbon 500 Maxi WOWS Armada i Genesis Carbon 500 Maxi WOWS Błyskawica będą kosztować około 69,9 zł. Akcesoria trafią do sprzedaży 10 grudnia.

World of Warships na komputerach osobistych to jedna z najpopularniejszych gier komputerowych, od swojej premiery zgromadziła już ponad 50 000 000 graczy na całym świecie. Rozgrywka koncentruje się na bitwach wiernie historycznie odwzorowanych okrętów, gdzie taktyka drużynowa i strategia grają kluczową rolę. Takie legendy jak pancerniki Yamato, Iowa czy niszczyciel Błyskawica czekają na Ciebie. W najnowszej aktualizacji znacząco poprawiono aspekty technologiczne (m.in. wygląd wody i fal) dzięki czemu wygląda jeszcze lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. 

Komentarze

Scroll to top