Inne

Gdzie złożyć zestaw komputerowy dla gracza?

 

Każdy początkujący gracz wymaga dobrego zestawu komputerowego. Zebrałeś w końcu wymagane oszczędności i chcesz złożyć swój wymarzony zestaw komputerowy do gier? Szukasz gotowego zestawu do 2000, 5000 aktualnych na 2020 rok?

Jeśli nie znasz się zbytnio na komputerach, doborem ich podzespołów, a chcesz fajnie wyglądający i obsługujący topowe tytuły komputer dla gracza to skontaktuj się koniecznie z serwisem TECH KOM INFO!

Zaufaj profesjonalistom

TECH KOM INFO to profesjonalny serwis komputerowy, który wspiera graczy oraz esport. Lepiej zaufać znajomemu informatykowi, czy profesjonalistom, którzy składają komputery dla graczy, sponsorują drużyny esportowe i sami organizują turnieje? Odpowiedź jest prosta!

Szukasz wymarzonego zestawu komputerowego? Sprawdź koniecznie ostatnie realizacje wykonane przez TECH KOM INFO:

Galeria dostępna na stronie internetowej techkominfo.com

Oprócz składania komputerów dla graczy zajmują się także ich konserwacją, modernizacją oraz naprawą komputerów i laptopów!

Działania w E-sporcie

Firma TECH KOM INFO wraz z producentem sprzętu dla graczy sponsorują drużynę esportową Marvo EnigmaCODE 53, którzy zwyciężyli ostatnio turniej w League of Legends o puchar Rektor PWSZ w Krośnie!

Marvo EnigmaCODE 53 zwycięzcami turnieju w League of Legends w Krośnie!

Jak zamówić zestaw komputerowy?

Aby zamówić swój wymarzony zestaw komputerowy dla graczy wystarczy, że skontaktujesz się z pracownikiem firmy wysyłając maila, dzwoniąc na numer telefonu lub napisać na fanpage w prywatnej wiadomości! Odpowiedź dostaniesz tak szybko jak to możliwe!
Telefon: +48 693 556 457
Email: [email protected]

Po więcej ciekawych zajrzyjcie na fanpage TECH KOM INFO na facebooku oraz kanale YouTube.

 

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top