Eventy

Gaming wkracza na SB FFestival!

 

Już jutro startuje czwarta edycja festiwalu organizowanego przez hip-hopową wytwórnię SBM Label. Występy na żywo najbardziej utalentowanych raperów młodego pokolenia to tylko jedna z atrakcji, którą zaplanowali organizatorzy. Na scenie warszawskiego Torwaru zobaczymy reprezentantów SBM Label oraz zaproszonych gości. Gwiazdami SB FFestiwal vol. 4 będą m.in. Białas, Solar, Beteo, White 2115, Adi Nowak, MATA, Bedoes, Jan – rapowanie, KACPERCZYK i Szpaku.

Podczas najbliższej edycji SB FFestival uczestnicy będą mogli także odwiedzić gamingową strefę esportowej organizacji Illuminar Gaming. Na jej terenie stanęły profesjonalne stanowiska przygotowane wspólnie z marką Pro-Gamer by Yumisu, która udostępniła komfortowe fotele i biurka dla graczy, oraz z marką Trust Gaming, dostarczającą niezbędne akcesoria takie jak słuchawki, myszki i klawiatury. Wszyscy chętni będą mogli zmierzyć się w rozgrywkach w Fortnite i League of Legends, stawiając również czoła znanym graczom z organizacji Illuminar.

Na festiwalu pojawi się Kikis, Nieuczesana, Nero, Ortis i Flash. Podczas imprezy, w specjalnych konkursach, do wygrania będą profesjonalne fotele Pro-Gamer by Yumisu oraz sprzęt dla graczy od Trust Gaming. Do zgarnięcia czekają także kupony zniżkowe na zakupy w sklepie marki Pro-Gamer by Yumisu.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.


Wstęp do strefy gamingowej będzie możliwy tylko z ważnym biletem na SB FFestival vol. 4, który możecie kupić na platformie Going. Więcej informacji na temat imprezy dostępnych jest na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/501158643781645/

Komentarze

Scroll to top