Inne

GADŻETY DLA GRACZY

 

GADŻETY DLA GRACZY

W życiu każdego wielbiciela gier komputerowych przychodzi moment, w którym sama rozgrywka w świecie wirtualnym nie wystarcza. Etap, w którym rodzi się chęć wprowadzenia przedmiotów kojarzonych z konkretnymi grami do życia codziennego. 

 

PRZENOŚNE MINI-KONSOLE

Społeczność komputerowa dzieli się na kilka części. Jednym z elementów układanki są tak zwani gracze retro, którzy cechują się zamiłowaniem do najstarszych konsol i komputerów. To właśnie dla nich przysłowiowe "mini-konsole" stają się idealnym prezentem. Świat przedstawiony za pomocą 8 i 16 bitów, nie jest stworzony aby zachwycać swoją grafiką, a raczej zauroczyć nietypowym rodzajem rozgrywki. 

 

Miniaturowy Retro Arcade Box jest jednym z przykładów konsol typu mini, które stają się odzwierciedleniem starszych odpowiedników- automatów do gier. Arcade Box składa się z "sticka", dwóch przycisków oraz 2,5 calowego ekranu. Na urządzeniu znajduje się 240 tytułów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Za tego rodzaju sprzęt musimy zapłacić zaledwie 139 złotych, które zwrócą się w postaci godzin spędzonych na zabawie i satysfakcji z pobijania nowych rekordów. 

 

Przenośna Mini Konsola Retro zachwyci każdego, kto spędza dużo czasu poza domem, a w kieszeni znajdzie miejsce na małą, prostokątną konsolę z zainstalowanymi ponad 100 grami. Znaczna część z nich jest lustrzanym odbiciem kultowego Pegasusa opartego na 8 bitach. Wyposażona została w 1,8" ekran LCD, oraz wbudowany głośnik. Mini Konsola Retro kosztuje 99 złotych, a trzymając ją w rękach wchodzimy w wehikuł czasu, który przenosi nas do świata przepełnionego sentymentami. 

 

Kieszonkowa Mini Retro Konsola swoją wielkością przypomina breloczek do kluczy. Wyświetlacz posiada 1,4 cala, bycie zminiaturyzowaną nie przeszkodziło w wprowadzeniu 26 gier do urządzenia. Jest to absolutny must-have każdego gracza. Możemy ją nabyć już za 49 złotych. 

 

 

STRES GRACZOWI NIEGROŹNY!

Każdy z nas zirytował się podczas gry, co doprowadziło do mocnego uderzenia w blat biurka, rzut padem czy też wykrzyczenia niecenzuralnych słów. Człowiek walczy z tego rodzaju zjawiskiem, tworząc różnorakie przedmioty do ujarzmienia nerwów. Piłeczki antystresowe stały się popularne dawno temu. Na półce u każdego gracza powinna się takowa pojawić. Aby podtrzymać klimat doskonałą propozycją stają się piłeczki antystresowe Super Mario, które można nabyć za jedyne 29 złotych. Alternatywą dla miłośników konsoli, może być Antystresowy Pad PlayStation 3, wiernie odwzorowany na oryginale.

 

 

MOKRA KLAWIATURA? NIGDY WIĘCEJ!
W trakcie rozgrywki naturalnym jest nawadnianie własnego ciała. W tej dziedzinie także pomyślano o naszej społeczności. Do pomocy przychodzą nam kubki oraz termosy, które stworzono z ciekawymi wzorami przypominającymi nam o tytułach gier bądź samych maszynach będących sercem do ich uruchomienia. Przyciski z PlayStation, uchwyt zrobiony z pada, Mario. To jedynie trzy z wielu wariantów, które powinny znaleźć się w naszym koszyku.

 

GDZIE TO WSZYSTKO ZNALEŹĆ?

Najlepszym miejscem do sprawienia sobie gadżetu dla gracza jest strona toys4boys.pl. Zajmuje się ona sprzedażą przedmiotów, w okazjonalnych cenach. Toys4boys.pl cechuje się profesjonalizmem i doświadczeniem w swojej branży. Ich celem jest wywołanie uśmiechu na twarzy osób w każdym wieku, z każdej grupy społecznej. 

 

fot. toys4boys.pl

 

Komentarze

Scroll to top