Eventy League Of Legends

Finał 9. sezonu Ultraligi już 31 marca!

 

31 marca w studiu Polsat Games zostanie rozegrany finał 9. sezonu turnieju Ultraliga. Po tygodniach zmagań do fazy playoff awansowało 6 drużyn, które walczą o tytuł mistrza i nagrody z puli 100 000 złotych. Finalistów turnieju ponownie zagrzeją do walki kibice, którzy w najbliższym czasie będą mieli szansę zgarnąć zaproszenia na LAN-a.

Faza zasadnicza 9. sezonu Ultraligi dobiegła końca. Po tygodniach zmagań na polu bitwy zostało 6 drużyn, które powalczą o mistrzowskie trofeum. W gronie szczęśliwców znalazły się: Illuminar Gaming, Maturalni Forsaken, AliorBank Team, Orbit Anonymo, Grypciocraft Esports i Zero Tenacity. Pretendentami do awansu do finału są trzy drużyny z czoła tabeli czyli Zero Tenacity, Grypciocraft Esports i Orbit Anonymo Esports, ale nie można nie doceniać pozostałych zespołów, które niejednokrotnie potrafiły zaskoczyć w fazie zasadniczej. W przyszłym tygodniu, 21 marca poznamy pierwszego finalistę, który jednocześnie zagwarantuje sobie awans do głównego turnieju EMEA Masters, a 23 marca wyłoniony zostanie jego rywal.

Wraz z playoffami ruszyły także potyczki w formacie BO5, które powinny dostarczyć wielu emocji i pokazać, kto jest najmocniejszych w walkach długodystansowych. Od tego tygodnia mamy również zmiany w składzie komentatorskim, do którego dołączył znany wszystkim Damian “Nervarien” Ziaja. Tym samym za polską transmisję playoffów odpowiedzialny będzie: Silv4n, CzarnyPiotruś, Bezi, TheFakeOne, Bialitio, Myha i Nervarien, a w angielskim caście oprócz Solari, zobaczymy również Kaspersky’ego i Magvayera.

Mecz zwieńczający 9. sezon Ultraligi zostanie rozegrany 31 marca o godz. 17:00, a organizator, firma FRENZY zadba o to, aby doping z trybun był bardziej donośny niż kiedykolwiek. W ręce fanów trafi kilkadziesiąt wejściówek, które będzie można zgarnąć w najbliższych dniach w drodze konkursów i zadań publikowanych w mediach społecznościowych Ultraligi.

Ultraligę można oglądać w telewizji na kanale telewizyjnym Polsat Games, na Twitchu na platformie YouTube.

Komentarze

Scroll to top